Hledáte dárek, který přinese emoce a zahřeje srdce obdarovaného? Darujte knihu Milju, Proč tě miluju nebo Mé milované mamince. Těmito knihami si lidé mohou dát najevo, jak se mají rádi. Krásná designová knížka Proč tě miluju je ideálním dárkem pro vaši polovičku a kniha Mé milované mamince zase udělá radost vaší mámě.

Co v knize najdete?

Obě knihy vás provedou vaším vztahem prostřednictvím otázek, u kterých se můžete zamyslet a zavzpomínat.

V pěti kapitolkách tak můžete sepsat vše od počátku vašeho vztahu přes přítomnost až po plány do budoucna. Můžete zde zaznamenat konkrétní události a chvíle, kdy vám s tím druhým bylo dobře. Co vše jste společně prožili, proč se máte rádi. A také jaká jsou vaše společná přání a za jste druhému vděční.

Z čeho se kniha skládá?

Knihy Milju jsou navržené tak, aby mohl každý popsat celou stranu, ale aby i jednoslovná odpověď vypadala hezky.  Vyplňování knihy se tedy může pohybovat od 15 minut do cca 2 hodin. Můžete do ní nalepit fotku, nakreslit obrázek nebo přidat lístky do divadla. Každý si ji může vyplnit podle sebe tak, aby vyjadřovala osobitý příběh daného vztahu.

Kniha Milju obsahuje:

  • 5 kapitol
  • 32 stran kvalitního křídového papíru
  • 15 originálních ilustrací

Příběhy Milju

Ještě váháte, zda knihu koupit? Přečtěte si recenze Lucie, která knihu darovala svému partnerovi:

“ Z knihy jsem byla nadšená, přítel není žádnej romantik, tak jsem do poslední chvíle přemýšlela, jestli mu to vůbec mám dát, ale nakonec jsem mu to dala a nevěřila jsem vlastním očím… po pár stránkách už brečel. Nikdy jsem ho takhle dojatého neviděla, takže kniha má 100% úspěch”.

Nebo maminky Aleny, která knihu dostala od dcery:

„Krásný, dojemný a  vzpomínkový dáreček. Při čtení jsem se vrátila do toho nejkrásnějšího období svého života, kdy děti vyrůstaly, měli jsme krásná baseťácká štěňátka a byli jsme všichni pohromadě a starosti házeli za hlavu“. 

O úspěších Milju

Všechno začlo úspěšnou kampaní na Hithitu, kde se podařilo vybrat dostatečnou částku, prodat téměř 300 knih a díky tomu vydělat na první tisk. Po ověření Milju konceptu vznikl jednoduchý web, kde se kniha dál s úspěchem prodávala. V květnu 2018 se Milju umístilo na 2. místě Olomouckého kraje v prestižní soutěži T-Mobile Rozjezdy.

Soutěžte i vy o odměny Milju

Soutěžní otázka: 

Na Hithitu se Milju podařilo vybrat určitou částku. O jakou částku se jedná?

a) 35 000

b) 60 000

c) 85 000

Správnou odpověď najdete ZDE

Správnou odpověď pošlete do 3.12.2018 na adresu [email protected] a do předmětu uveďte Milju. Tři z vás vyhrají tyto odměny: Kniha pro maminky, Kniha proč tě mi miluju, Vouchery pro radost.

 

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy