Mít vlasy každý den jako od profesionálního stylisty? To je s vysoce kvalitními nástroji značky Dyson opravdu možné. Dopřejte tento luxus nějaké dámě z rodiny nebo udělejte radost sobě a vyzkoušejte rozdíl oproti běžným fénům a žehličkám na vlasy.

Multistyler Dyson Airwrap pro dokonalý styling každý den

Rozverné vlny, uhlazený účes i objem dokážete během chvilky vykouzlit i ve své koupelně. Multistyler Dyson Airwrap díky aerodynamickému jevu zvanému Coanda efekt dokáže sám navíjet prameny vlasů a stisknutím jediného tlačítka změnit směr proudění, takže si lze vybrat, na kterou stranu se má pramen vlnit. Zároveň dokáže prostřednictvím vyhlazovacích nástavců vytvořit elegantní účes. Skrýt polétavé vlasy umí nástavec Flyaway. Navíc přístroj měří teplotu proudícího vzduchu více než 40krát za sekundu a inteligentně řídí topné těleso, aby teplota nepřesáhla 150 °C. Díky tomu zůstávají vlasy po úpravě zdravé a krásné!

Cena (s 6 stylingovými nástavci a pouzdrem): 14 990 Kč 

Zakoupíte na: www.dyson.cz

Extrémně rychlý fén Dyson Supersonic bez extrémních teplot

Využívá prudký, soustředěný proud vzduchu, díky kterému jsou vlasy suché raz dva. Je navržen tak, aby se pohodlně držel v ruce, je tišší než ostatní vysoušeče a chytře reguluje teplotu, aby pomohl ochránit vlasy před poškozením vysokou teplotou. Měří teplotu vzduchu více než 40krát za sekundu, reguluje ji a tím zabraňuje poškození příliš intenzivním teplem a ochrání lesk vlasů. K dispozici je navíc 5 nástavců (Flyaway proti polétavým vlasům, nástavec na jemné sušení, difuzér, stylingový koncentrátor a hřeben se širokými zuby), díky nimž vytvoříte řadu skvělých účesů.

Cena (s 5 stylingovými nástavci a úložným boxem): od 10 990

Zakoupíte na: www.dyson.cz

Žehlička na vlasy Dyson Corrale pro zdravé a hladké vlasy

Díky unikátní technologii speciálních měděných destiček, které se ohýbají kolem vlasů tak, aby je tvarovaly a držely pohromadě, působí na všechny prameny rovnoměrné teplo a napínací síla. Proto jsou vlasy dokonale vyrovnané, ale přitom se snižují nároky na přísun tepla. Žehlička je vybavena technologií inteligentní regulace teploty. Pomocí čidla, které měří teplotu 100krát za sekundu, nabízí tři přesné teploty. Je určena pro všechny typy vlasů, navíc je možné ji používat bez kabelu.

Cena (včetně úložného boxu): 11 990 Kč

Zakoupíte na: www.dyson.cz 

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy