Jako každý rok přemýšlíme, čím udělat radost pod stromečkem svým blízkým. Ideální dárek je ten, který najde využití a udělá obdarovanému radost. Voňavá kosmetika Lush z vánoční kolekce vypadá krásně a provoní vaši domácnost opojnými vůněmi. Vyberte si z oblíbených bomb do koupele,

12 Days of Christmas

Byla nebyla jedna kolekce dvanácti svátečních produktů pro vaše odpočítávání do Vánoc, speciálně vybraných tak, abyste celí slavnostně zářili: dvě sváteční bomby do koupele, dva produkty pro péči o rty, jeden slavnostní sprchový gel, jedno cukrátkové mýdlo, jeden zklidňující tělový krém a hravé sprchové želé.

3000 Kč/kus

Christmas Bathtime Favourites

Kolekce oblíbených vánočních bomb do koupele, které splní všechna vaše vánoční koupelová přání! Osm svátečních šumítek překypujících rozmanitými ovocnými, sladkými i kořeněnými vůněmi, k tomu v barevné znovupoužitelné krabici, která uchrání všechny vaše poklady i po Vánocích.

1850 Kč/kus

Lord of Misrule


Oddejte se nezbednému spojení stimulačního černého pepře, zemité pačuli a hřejivé vanilky, které vás zahalí do opojné sladké vůně a dostane do rozverné nálady.

tělový sprej 900 Kč/kus

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy