Zima již udeřila a na každou procházku se hodí termoska s horkým čajem nebo kávou. Doma přes den jistě najde využití termokonvice, díky které zůstane nápoj teplý po dlouhou dobu a navíc vypadá fantasticky. Takové dárky potěší pány i dámy.

Termoska ENDLESS spicy mustard

Inteligentní termoska v barvě hořčice udrží nápoje 12 hodin teplé a 24 hodin studené. Tělo je vyrobeno ze špičkové nerezové oceli a pítko z kvalitního plastu, navíc má úpravu colourProtectTM, takže je odolná vůči oděrům a nárazům. Je netoxická, můžete v ní mít i sycené nápoje, ovocné džusy a šťávy, a navíc váží jen 326 g, takže se v batohu či kabelce nepronese. Díky technologii InvisibleTouchTM na jejím povrchu navíc nebudou ulpívat nevzhledné otisky prstů. Vybírat lze i z dalších barevných variant.

Cena: 859

Zakoupíte na: www.termoo.cz

Termoska BALANCE TEA sea pine

Termosky Balance jsou 100% těsnící, udrží nápoj 12 hodin teplý a 24 hodin studený a vyrábějí se i ve variantě s integrovaným filtrem na sypaný čaj. Díky technologiím colourProtectTM a InvisibleTouchTM jsou odolné a udržují si stále krásný vzhled, technologie AromaSafe® zase zachovává dokonalou chuť nápoje.

Cena: 1069

Zakoupíte na: www.termoo.cz

Termokonvice Albergo steel

Dvoulitrový objem, vysoká kvalita, nadčasový design. Konvice značky Alfi umožňuje uchování teploty horkých nápojů po dobu až 12 hodin a studených nápojů až po dobu 24 hodin. Je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, které jsou samozřejmě bez toxinů. Na izolační vlastnosti máte garanci 5 let. Snadno se čistí a jednoduše se s ní manipuluje i jednou rukou.

Cena: 2499 Kč

Zakoupíte na: www.termoo.cz

Čajová konvice Teapot

Ideální dárek pro milovníky čaje! Konvice obsahuje integrovaný čajový filtr s nerezovou filtrační fólií pro přímo přípravu čaje. Navíc zachová jeho skvělou chuť díky speciální technologii AromaSafe. Všechny použité materiály jsou netoxické, díky nerezové oceli je prakticky nerozbitná a díky nadčasovému designu se stane ozdobou kuchyně. Můžete ji pořídit v menší variantě o objemu 0,6 l nebo větší 1,4 l.

Cena 0,6 l: 1999 Kč

Zakoupíte na: www.termoo.cz

Termonádoba outdoor STEEL

Díky objemu 1 l se do této termonádoby vejde i pořádný oběd! Udrží obsah 6 hodin teplý a 12 hodin studený, vydrží i tvrdší zacházení, takže je perfektním společníkem také na výlety v terénu. Na těsnící vlastnosti je 100% spoleh, proto se nemusíte bát, že by jídlo skončilo v batohu.

Cena: 929 Kč

Zakoupíte na: www.termoo.cz

Termohrnek balance tea sea pine

Udrží nápoje až 9 hodin teplé a 20 hodin studené, navíc pro milovníky čaje obsahuje integrovaný závěs na čajové sáčky. Pohodlně se drží, je vyroben z netoxických a recyklovatelných materiálů a díky technologii AromaSafe zachovává skvělou chuť nápojů uvnitř. Třešničkou na dortu je neotřelý design.

Cena: 999

Zakoupíte na: www.termoo.cz

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy