Někdy není snadné vymyslet ten pravý dárek pro naše blízké. Chceme je potěšit a dát jim najevo, že nám na nich záleží. Vybrali jsme pro vás krásné dárky, se kterými nemůžete udělat chybu, ať už vybíráte dárek pro maminku, dceru, babičku nebo kamarádku.

Provoněné Vánoce se SALOOS

Objevte pravou esenci Vánoc! V nové sadě 100% přírodních esenciálních olejů VÁNOČNÍ POHODA najdete vůně typické pro nejkrásnější svátky v roce. Naladí vás na správnou vánoční notu díky vůním připomínajícím cukroví, stromeček a citrusy. Využít je můžete do aromalamp i aromadifuzérů, může být i skvělým dárečkem pro kohokoli, komu chcete vykoulit úsměv na tváři nejen o Vánocích.

Dostupné na: www.saloos.cz

Tip na knížku: Nultá hodina

Hedvika se vrací do poválečného Československa po sedmi letech, které prožila v Londýně a ve vojenské službě v Africe. Z trosek se snaží znovu vystavět svůj někdejší život, postupně však zjišťuje, že jednotlivé dílky se poztrácely a nic už není jako dřív. Hrůzy války a léta odloučení ji s manželem odcizily, a do cesty jí navíc vkročil jiný muž. Hedvika mezitím bezmocně pozoruje, jak v její vlasti jednu totalitu střídá druhá. Podaří se jí vystoupit z neklidného bezčasí nulté hodiny?

Objednáte na: www.albatrosmedia.cz

Stylová termokonvice

Objevte ten pravý klenot mezi termoskami! Termokonvice Juwel se může pochlubit nejen nadčasovým elegantním designem, ale také kvalitní technologií, která udrží nápoje 12 hodin teplé a 24 hodin studené. Má vysoce kvalitní tělo z nerezové oceli, izolaci s hygienickou vložkou z tvrzeného skla a systém volně nasazeného výklopného víka.

Zakoupíte na: www.termoo.cz

Rychlý fén bez extrémních teplot

Fén Dyson Supersonic využívá prudký, soustředěný proud vzduchu, díky kterému jsou vlasy suché raz dva. Je navržen tak, aby se pohodlně držel v ruce, je tišší než ostatní vysoušeče a chytře reguluje teplotu, aby pomohl ochránit vlasy před poškozením vysokou teplotou. Měří teplotu vzduchu více než 40krát za sekundu, reguluje ji a tím zabraňuje poškození příliš intenzivním teplem a ochrání lesk vlasů. K dispozici je navíc 5 nástavců (Flyaway proti polétavým vlasům, nástavec na jemné sušení, difuzér, stylingový koncentrátor a hřeben se širokými zuby), díky nimž vytvoříte řadu skvělých účesů.

Zakoupíte na: www.dyson.cz

Oblíbené vánoční bomby do koupele

Kolekce oblíbených vánočních bomb do koupele, které splní všechna vaše vánoční koupelová přání! Osm svátečních šumítek překypujících rozmanitými ovocnými, sladkými i kořeněnými vůněmi, k tomu v barevné znovupoužitelné krabici, která uchrání všechny vaše poklady i po Vánocích.

K zakoupení v kamenných prodejnách Lush nebo na: www.lush.com/cz/cs

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy