Jako každý rok hledáme pro své blízké na Vánoce něco výjimečného. Na prodejnách Lush je opět k dostání limitovaná edice Snow Fairy, která je sladce voňavá, třpytivá a růžová. Vyberete si kosmetiku, koupelnové bomby a třeba i svíčku.

Snow Fairy Wand – koupelová pěna

Unikněte do světa cukrátkové fantazie v koupeli plné hebkých bublinek a ikonické sladké vůně. Zamíchejte kouzelnou hůlkou v napuštěné vaně a až budete mít vyčarován dostatek pěny, přibližte bublifuk k ústům a foukejte bublinky.

Snow Fairysprchový gel

Namydlete se cukrátkově voňavým třpytivým kouzlem, které sněžná víla přináší jenom jednou do roka, aby vám pomohla jasněji vidět vaši vnitřní sílu, laskavost, odvahu a sebedůvěru.

Snow Fairy Roll – koupelová pěna

Ponořte se do bublinkové lázně s vůní cukrové vaty a objevte sladké kouzlo víly Snow Fairy a laskavost, odvahu a sebedůvěru uvnitř sebe. Rozdrobte kousek, větší kousek nebo celou pěnu do proudu tekoucí vody, nechte si vyčarovat hromadu sladce voňavé pěny a vklouzněte do pohádky.

Snow Fairyvonná svíčka

Veganská svíčka Lush Snow Fairy je zpět v nové receptuře! Naplňte své bezprostřední okolí ikonickou cukrátkovou vůní se sladkým kouzlem, které vás pozvedne na duchu a naplní sebedůvěrou.

Snow Fairy – tělový krém

Obklopte se vůní cukrové vaty a nechte se pohladit nálevem
z ovesných vloček a nálevu z kořene proskurníku pro heboučkou pokožku… Ve sladkém kouzlu, které vám pomůže jasněji vidět všechno to, co je na vás úžasné.

Snow Fairy koupelová bomba

Bez víly Snow Fairy už by to ani nebyly Vánoce! Už se nemůže dočkat, až zatančí svůj pohádkově sladký taneček ve vaší lázni a promění ji v záplavu žvýkačkově růžového kouzla s vůní cukrové vaty a pomůže vám jasněji vidět vaši vnitřní sílu, laskavost, odvahu a sebedůvěru.


Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy