Vlasy jsou jasným symbolem krásy. Aby byly skutečně nádherném, nehraje roli jenom to, jak je dokáže ostříhat zkušená kadeřnice. Je třeba myslet i na to, že by měly být zdravé. Právě to vlasům výrazně prospěje, pokud o jejich kráse mluvíme. Jak jim zdraví zajistit? Tím, že je budete vhodně vyživovat. Toto jsou možnosti, které doporučujeme.

Doplňky stravy

Ty nejsou ničím výjimečným. Kladem je určitě jednoduchost doplnění potřebných vitamínů, jelikož to pravé množství se skrývá v tabletě, kterou stačí jenom spolknout. Naším prvním tipem, jak vyživovat své vlasy ale i vlasovou pokožku, jsou právě kvalitní vitamíny na vlasy ve formě doplňků stravy. Díky tomu lidské tělo dostane vše, co potřebuje k jejich zdraví a tedy i k jejich kráse. Pokud se podíváme na výčet hlavních vitamínů, které jsou potřeba, jde o tuto trojici:

  • Vitamín A
  • Vitamín H
  • Vitamín E

Vlasová maska

Dodat vlasům vše potřebné lze i jinak. My doporučujeme cestu, která je spojená s tím, že jim budou požadované látky dávány přímo. Tedy že se budou vstřebávat jak prostřednictvím vlasů, tak se budou vstřebávat i prostřednictvím vlasové pokožky. Jak na to? Nejlepší volbou je maska na vlasy. Ta je jednou ze samozřejmostí, pokud jde o náležitou péči. Dnes platí, že ji můžete nejenom koupit jako speciální produkt, ale můžete si jí také vyrobit z věcí, co máte doma. Pro dokonalý účinek doporučujeme spíše cestu číslo jedna.

Kvalitní jídelníček

Pokud jíte nezdravě, bude nezdravé také vaše tělo. A to v tom smyslu, že se to může podepsat i na vaší kráse. Proto je cestou jak vyživovat vaše vlasy i to, že se změní vaše stravování. Díky tomu podobně jako v předchozím případě dodáte tělu dostatek vitamínů i minerálů. A co je základem? Není žádným překvapením, že tím klíčovým by měl být výběr ovoce a také výběr zeleniny. Ty zařazujte do jídelníčku každý den, a to v dostatečném množství.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy