Připadá vám, že vymyslet vánoční dárky pro prarodiče je vůbec to nejtěžší? Také od nich každý rok slýcháváte: „Nic nám nekupuj, nic nepotřebujeme!“? Pokud si lámete hlavu, čím jim udělat radost, protože dárkové koše a vlněné svetry už jste vyčerpali v předešlých letech, máme pro vás několik tipů. Darujte jim pořádnou porci zdraví.

S věkem přibývají zdravotní obtíže a tělo si žádá více péče. Právě prarodiče mnohdy tápou v široké nabídce produktů, nebo do nich zkrátka nemohou či nechtějí investovat. Myslete proto na jejich zdraví za ně a dopřejete jim to, co potřebují nejvíc.

Výživa kostí a kloubů

Starší lidé často naříkají na problémy s pohybem. S tím souvisí úbytek svalové hmoty a řídnutí kostí. Je proto důležité zvolit vhodné doplňky stravy, které namáhaným kloubům, vazům a chrupavkám dodají potřebnou výživu. Důležité je pravidelně doplňovat kolagen, který je nezbytný pro správné fungování pohybového aparátu.

  • Cemio kamzík za pomoci vitamínu C přispívá k tvorbě kolagenu. Je určen všem, kdo chtějí správně pečovat o pohybový aparát. Zároveň kolagen také obsahuje v jeho přirozené podobě a ve špičkové kvalitě. Neobsahuje žádné další příměsi či umělá barviva.
  • Apotex Colafit je složen z čistého krystalického kolagenu, který kosti, klouby a šlachy udržuje v normálním stavu. Balení navíc obsahuje měsíční dávku zdarma.

Pokud se chcete vyhnout tabletám, nabízí se varianta od BARNY´S Triple Blend v podobě sypkého prášku, který rozmícháte ve vodě nebo v jogurtu.

Produkty jsou k dostání na Lékárna.cz

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy