Dnes si víc než kdy dřív ceníme zdraví a pohody a velký důraz klademe na slova „přírodní“ a „přirozený“. Pro mnohé z nás to ale začíná a končí u toho, co jíme a pijeme. Pokud však opravdu chceme dosáhnout přirozeného životního stylu a optimálního zdraví, je třeba zvolit ucelenější přístup. A o tom kniha Umění přirozeného domova je – přináší náměty a recepty na přírodní (a přirozené) produkty pro celý dům, od kuchyňské spíže po úklid skříněk, od vaší taštičky na kosmetiku po lékárničku (a dokonce i pár nápadů na výrobu úžasných přírodních nápojů).

Autorka knihy Rebecca Sullivanová (*1972) je australská spisovatelka, podnikatelka, a především obhájkyně udržitelného životního stylu, kterému se ve svých knihách věnuje. Kromě psaní knih založila i hnutí Granny Skills Movement, které se snaží chránit tradice, dovednosti a dědictví našich předků.

Vyhrajte výtisk knihy Umění přirozeného domova

Soutěžní otázka: 

Odkud pochází autorka knihy Rebecca Sullivanová?

a) z Francie

b) z Austrálie

c) z Kanady

Správnou odpověď pošlete do 20. 3. 2018 na adresu soutez@npmedia.cz a do předmětu uveďte Umění přirozeného domova. Tři z vás získají tuto krásnou knihu plnou zajímavých receptů.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy