Pohybové aktivity mají blahodárný vliv na naše fyzické i psychické zdraví. Radost ovšem člověku mohou zkalit bolesti kloubů. Ty trápí nejen nadšené sportovce, kteří během častého cvičení zatěžují pohybový aparát, ale jdou ruku v ruce i s pokročilým věkem – s přibývajícími roky totiž ubývá v těle kolagenu. Dopřejte proto svým kloubům úlevu prostřednictvím kolagenu v přirozené podobě.

Věděli jste, že existuje 27 typů kolegenu? Tím nejrozšířenějším je kolagen typu I, který zaujímá až 90 %. Je přítomný ve šlachách, vazech a kostech. Oproti tomu kolagen typu II se vyskytuje v kloubních chrupavkách. Přípravky s kolagenem se pak dělí v zásadě do dvou skupin: na želatiny a preparáty obsahující hydrolyzované kolageny, tedy kolagenní peptidy, a na ty, co obsahují kolageny v přirozené podobě, jež si zachovává původní strukturu v podobě trojité šroubovice. „Oba typy látek mají rozdílné vlastnosti, jiný účel podávání, diametrálně odlišné dávkování. Zatímco želatiny a kolagenní peptidy klouby vyživují, kolageny v přirozené podobě působí v organismu úplně jinak,“ vysvětluje lékař a vysokoškolský pedagog MUDr. Karel Benda, M.B.A.

Pomozte organismu v samoozdravném procesu

Kolagen v přirozené podobě užívaný ústy pomáhá v samoozdravných procesech těla tím, že navozuje toleranci organismu k vlastnímu kolagenu. Přípravek Cemio Kamzík, vyráběný ve Švýcarsku v renomované farmaceutické továrně, obsahuje kolagen v přirozené podobě, a to jak typu I, tak i typu II. Navíc obsahuje také důležitý vitamin C, který podporuje správnou tvorbu kolagenu v organismu a má řadu dalších pozitivních vlivů na naše zdraví.

Co se skrývá v 1 kapsli Kamzíka?

a) Kolagen typu I + Kolagen typu II + Vitamin C

b) Kolagen typu III + Kolagen typu IV + Vitamin B

c) Kolagen typu V + Kolagen typu VI + Vitamin A

Správnou odpověď i více informací o produktu najdete na https://cemiokamzik.cz

Správné odpovědi zasílejte do 19.4.2020 na e-mail [email protected] s heslem KAMZÍK. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy