Dodržování pitného režimu má pozitivní vliv nejen na zdraví (vždyť voda tvoří až 60 % hmotnosti lidského těla!), ale i na krásu. Proto je dobré mít stále po ruce lahev pro doplnění tekutin. Většina z nás ovšem už zažila nepříjemnou situaci, kdy obsah skončil v útrobách batohu či kabelky – to se vám s inteligentní lahví alfi nestane.

Jak lahev zabrání tomu, aby se nevylila v nepravou chvíli? Abyste se z ní mohli napít, musíte po odklopení víčka pootočit pítkem proti směru hodinových ručiček. Pokud po skončení pití nevrátíte pítko do polohy zavřeno, nelze víčko zaklopit. Funguje to jako důmyslná pojistka, protože díky uvedenému mechanismu si uvědomíte, že pítko není ve správné poloze. Lahev má navíc kvalitní silikonové těsnění, takže po uzavření nevyteče ani kapka – a to ani v případě, že ji naplníte syceným nápojem!

Netoxický materiál a snadné umývání

Můžete vyhrát 3 lahve značky alfi: Loops orange s objemem 0,35 l, která je vhodná i do menší kabelky, nebo větší varianty Loops orange 0,6 l a Orange 0,6 l. Všechny jsou z netoxických a hygienických materiálů: bez vnitřního nátěru, bez bisfenolu A, bez těžkých kovů. Uzávěr je vyroben z polypropylenu a korpus lahve z nerezové oceli, nepodléhající korozi. Je odolný vůči oděrům, dopadům a nárazům. Lahev není určena pro mytí v myčce, ale díky svému širokému otvoru je snadno ručně umyvatelná, součástí balení je navíc i kartáč na mytí a čistící tablety alfi.

Z čeho je vyroben korpus inteligentní lahve alfi?

a) z polypropylenu

b) z bisfenolu

c) z nerezové oceli

Správnou odpověď i více informací o inteligentních lahvích a termoskách najdete na www.termoo.cz.

Správné odpovědi zasílejte do 19.4.2020 na e-mail [email protected] s heslem ALFI. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy