Škola volá…respektive už zavolala a přivedla školáky zpět do lavic. Čekají je dny plné náročné výuky a moc si neodpočinou ani odpoledne…vždyť pro většinu z nich je připraven bohatý doplňkový program. Sportovní kroužky, skaut, „výtvarka“, lekce hry na hudební nástroje, studium cizích jazyků…a to je jen krátký výčet aktivit, které děti a dospívající pravidelně absolvují. Kde ale na to všechno vzít energii?

Důležité je správné stravování. Je to nejen o hlavních chodech, ale i o správných svačinách, které děti mnohdy v letu rychle slupnou. Co jim nabídnout svačinu
v praktickém balení, která poskytne postupně se uvolňující energii, rychlou regeneraci sil i bohatou ovocnou chuť? Ano, to vše v jednom produktu – müsli tyčince Fit fruit od českého výrobce ÚSOVSKO FOOD Klopina.

Mnoho ovocných variant pro každý den

Fit fruit je cereálně ovocná tyčinka, která zaujme chutnou náplní skrývající se mezi dvěma lehounkými oplatkami. V prodeji je 5 různých příchutí, každý školní či pracovní den si tak můžete vybrat jednu. Která bude tou nejoblíbenější?

Ovocné müsli tyčinky i další výrobky pod značkou Fit můžete nyní ochutnat. Dárkový balíček s jejich výběrem totiž lze vyhrát v naší soutěži. Najdete správnou odpověď na soutěžní otázku?

Které příchutě nenajdete u müsli tyčinek Fit fruit?

a) jablko, broskev, švestka

b) limeta, meruňka, hruška

c) hruška, višeň, brusinka

Nápovědu a další informace naleznete na: www.fit.eu a www.tycinkafit.cz.

Správnou odpověď posílejte do 9. října 2019 na [email protected] s heslem FIT MÜSLI. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy