Současné trendy, a dokonce i v mlsání, jdou stále dopředu! Víte, že si můžete dopřát příjemné chvilky mlsání bez výčitek? Stačí vědět, po jakých dobrotách sáhnout. Na co hledět při výběru cukrovinek, abyste z nich měli ten správný požitek a k tomu i dobrý pocit?

Cukrovinky s podílem ovocných šťáv

V současné době můžete na trhu nalézt i sortiment s cukrovinkami obohacené o vysoký podíl ovocných šťáv.  „O ovoci, které je bohaté na vitamíny, antioxidanty a flavonoidy se hovoří též jako o ‚superovoci‘,“ uvádí Milena Rusnoková z The Candy Plus Sweet Factory.

Dobroty bez přidaných barviv a umělých aromat

Přestože by na trhu s potravinami neměla mít používaná umělá barviva žádný vedlejší dopad na vaše zdraví, k dostání jsou i cukrovinky, které neobsahují žádná přidaná barviva a umělá aromata. Barvu a skvělou chuť dodává cukrovinkám vysoký obsah ovocných šťáv.

Bez palmového oleje

Palmový olej stále patří mezi nejvíce diskutované a sporné potraviny. Ať už se stavíte k jeho problematice jakkoli, v současné době existují na trhu výrobky, které si zakládají na tom, že tuto surovinu nepoužívají a tím ani nepodporují nevratné důsledky spjaté s biodiverzitou (biologickou rozmanitostí všech živých organismů a systémů), která je nesmírně významná pro celou naši planetu, a proto je potřeba ji, pokud možno, chránit.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 774 265 451
e-mail: info@mediaadvice.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy