Horké letní dny i cesty na dovolenou jsou zatěžkávací zkouškou v péči o pokožku miminek. Zvlášť pokud je hodně citlivá, hraje důležitou roli volba vhodné kosmetiky. Přísná kritéria potřebná pro označení ECARF udělované Evropským centrem pro výzkum alergií splňují například přípravky z řady Sanosan Sensitive Baby, o které si s námi můžete zasoutěžit.

A na co přesně se mohou 3 výherci těšit?

Svému miminku doma připraví báječnou Sanosan Sensitive Baby Olejovou koupel s obsahem kvalitního slunečnicového a olivového oleje i přírodních látek jako heřmánek či měsíček lékařský, které budou hýčkat jeho jemnou pokožku. Přípravek se používá jednou za dva až tři dny a na kůži vytvoří olejový film, který napomáhá k obnově jejího přirozeného mastného povrchu.

Při každodenní péči se vám bude hodit Sanosan Sensitive Baby Mycí lotion, které šetrně čistí jemnou a citlivou pokožku miminek. Nezbytnou součástí letní výbavy je i Sanosan Sensitive Baby pečující mast s panthenolem chránící namáhanou kůži pod plenkami, na které vytváří ochrannou vrstvu. Tato mast je, stejně jako Olejová koupel, díky svému složení vhodná i pro vegany.

Pokud se chcete zapojit do soutěže o 3 balíčky kosmetiky Sanosan Sensitive Baby, každý v hodnotě 660 Kč, zodpovězte správě soutěžní otázku:

Kromě vysokého množství panthenolu obsahuje Sanosan Sensitive Baby pečující mast také:

  1. vitamín A,
  2. vitamín E,
  3. vitamín I.

Správnou odpověď i více informací o řadě Sanosan Sensitive Baby najdete na https://bit.ly/32EWbpr

Produkty značky Sanosan můžete zakoupit například na e-shopu www.liftea.cz, kde pořídíte nejen kvalitní kosmetiku, ale potraviny a doplňky stravy.

Správné odpovědi zasílejte do 15.srpna na [email protected] s heslem Sanosan Sensitive Baby.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy