Horké letní dny i cesty na dovolenou jsou zatěžkávací zkouškou v péči o pokožku miminek. Zvlášť pokud je hodně citlivá, hraje důležitou roli volba vhodné kosmetiky. Přísná kritéria potřebná pro označení ECARF udělované Evropským centrem pro výzkum alergií splňují například přípravky z řady Sanosan Sensitive Baby, o které si s námi můžete zasoutěžit.

A na co přesně se mohou 3 výherci těšit?

Svému miminku doma připraví báječnou Sanosan Sensitive Baby Olejovou koupel s obsahem kvalitního slunečnicového a olivového oleje i přírodních látek jako heřmánek či měsíček lékařský, které budou hýčkat jeho jemnou pokožku. Přípravek se používá jednou za dva až tři dny a na kůži vytvoří olejový film, který napomáhá k obnově jejího přirozeného mastného povrchu.

Při každodenní péči se vám bude hodit Sanosan Sensitive Baby Mycí lotion, které šetrně čistí jemnou a citlivou pokožku miminek. Nezbytnou součástí letní výbavy je i Sanosan Sensitive Baby pečující mast s panthenolem chránící namáhanou kůži pod plenkami, na které vytváří ochrannou vrstvu. Tato mast je, stejně jako Olejová koupel, díky svému složení vhodná i pro vegany.

Pokud se chcete zapojit do soutěže o 3 balíčky kosmetiky Sanosan Sensitive Baby, každý v hodnotě 660 Kč, zodpovězte správě soutěžní otázku:

Kromě vysokého množství panthenolu obsahuje Sanosan Sensitive Baby pečující mast také:

  1. vitamín A,
  2. vitamín E,
  3. vitamín I.

Správnou odpověď i více informací o řadě Sanosan Sensitive Baby najdete na https://bit.ly/32EWbpr

Produkty značky Sanosan můžete zakoupit například na e-shopu www.liftea.cz, kde pořídíte nejen kvalitní kosmetiku, ale potraviny a doplňky stravy.

Správné odpovědi zasílejte do 15.srpna na [email protected] s heslem Sanosan Sensitive Baby.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč je infrasauna od SaunaSystem tak oblíbená? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy