Aroma difuzéry se meziročně těší čím dál větší oblibě. A není divu. Aroma difuzér jemnou mlhovinou provoní váš domov a slouží jako hlavní část aromaterapie. Příjemné vůně totiž působí na čichové receptory a pozitivně ovlivňují centrální nervovou soustavu. S elektrickým difuzérem a kvalitním 100% přírodním éterickým olejem tak budete vždy dobře naladěni a vytvoříte si doma hezkou vánoční atmosféru.

Kouzlo a výhody ultrazvuku

Elektrické difuzéry rozkmitají ultrazvukovými vlnami vodu s esenciálním olejem a vytvoří tak jemnou studenou páru, která váš domov provoní a lehce zvlhčí vzduch. „Stěžejní výhodou oproti vonným svíčkám a tyčinkám je především bezpečnost. Mnoho elektrických aroma difuzérů má automatický systém vypnutí v případě, že v zásobníku dojde voda,“ uvádí Petr Hausotter, technický specialista společnosti TIPA.EU, odborného e-shopu s drobnou elektronikou pro dům a zahradu. Studená pára je navíc velmi šetrná k éterickému oleji. Nedochází ke spalování, při kterém by vznikal kouř s nežádoucími látkami.

Některé elektrické difuzéry také disponují příjemným tlumeným LED světlem k terapii pomocí barevného spektra a mají stylový design, který zapadne do každého interiéru.

Pojďte s námi soutěžit o aroma difuzér Geti GD101

Aroma difuzér v nevšedním hranatém designu s efektem mramoru je nejen stylovou dekorací, ale také zařízením, které dokáže intenzivně působit na vaše smysly. Aroma uvolňuje pomocí ultrazvukové technologie, která velmi šetrně i a účinně rozptýlí vůni do prostoru. Velmi rychle vibrující destička přenáší kmitání na vodní emulzi a ta se mění na studenou vodní páru zvlhčující prostor v místnosti. Zcela přírodní cestou vám tak vytvoří příjemné prostředí pro uvolnění a relaxaci. Difuzér je vybaven funkcí automatického vypnutí, dvěma režimy provozu a uklidňujícím LED světlem, které podtrhuje elegantní vzhled výrobku. Elektrický difuzér spolu s kvalitním 100% přírodním olejem navodí příjemnou atmosféru a zmírní nervozitu.

Pomocí jaké technologie difuzér uvolňuje aroma?

  1. nadzvukové
  2. ultrazvukové
  3. bezzvukové

Správnou odpověď i více informací o difuzéru najdete ZDE.

Správné odpovědi zasílejte do 19. prosince 2019 na e-mail [email protected] s heslem DIFUZÉR. Výherce bude kontaktován e-mailem. Pro jednoho výherce máme připraven difuzér Geti GD100.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč je infrasauna od SaunaSystem tak oblíbená? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy