Nejvýznamnější křesťanský svátek se opět blíží a s ním i oblíbené lidové tradice spojené s vítáním jara. Těšíte se na barvení vajec, přípravu velikonočních delikates, na koledníky a polévání vodou? Připravte se na svátky, soutěžte s námi a vyhrajte originální tematickou výslužku HARIBO Osterli´s!

 

Velikonoce jsou časem hojnosti. V žádné domácnosti by proto neměly chybět takové pokrmy, jako kopřivová nádivka, sladký beránek nebo mazanec. Na Velikonoční pondělí by na každém stole měla ležet také ošatka s ozdobenými barevnými vajíčky, připravenými jako výslužka pro koledníky. Vždyť právě pestrobarevné kraslice jsou jedním z nejstarších symbolů Velikonoc. Barevnými vajíčky se v období slunovratu obdarovávali již prastaří Egypťané a nejstarší nalezená kraslice je prý stará až 2 300 let. Kromě nich se děti těší také na sladké dobroty, bonbony, perníky i čokoládové figurky.

Soutěž o velikonoční bonbony Haribo

Soutěžte s námi a vyhrajte originální nadílku, bonbony HARIBO Osterli´s, které potěší malé i velké koledníky. V jednom balení naleznete bonbony ve tvaru vajec s krémovou náplní a ovocnou příchutí višně, mandarinky a maracuji. Stačí správně odpovědět na jednoduchou otázku. Nápovědu naleznete na www.haribo.cz

Jakou barvu má medvídek HARIBO, maskot této společnosti?

  1. Červenou
  2. Zelenou
  3. Žlutou

Správnou odpověď zasílejte nejpozději do 4. 4. 2018 na e-mail soutez@npmedia.cz a do předmětu uveďte Velikonoční Haribo.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy