Vánoce se nezadržitelně blíží a s nimi i stres spojený s pečením cukroví a celodenní přípravou štědrovečerní hostiny. Pojďte to letos změnit a místo trápení s vánočkou a zdlouhavou přípravou bramborového salátu si zajděte na romantickou procházku nebo se v klidu dívejte s dětmi na pohádku.

O vše ostatní se totiž postarají odborníci z restaurace Dream Food Bistro. Jejich služba „take away“ zahrnuje klasické štědrovečerní menu (houbový kuba, rybí polévka, vykostěné filety kapra a samozřejmě bramborový salát), ale můžete si zde objednat i jemnou králičí paštičku, svíčkovou s karlovarskými knedlíky či několik druhů vánočního cukroví.

Stačí pro to udělat jediné, svou objednávku zaslat v elektronické podobě nebo objednat přímo na místě v restauraci Dream Food Bistro sídlící na Praze 8.

Pak už si své připravené štědrovečerní menu v klidu a bez stresu 22. nebo 23. prosince vyzvednete a můžete si užívat nejkrásnější svátky v roce. A my Vám garantujeme, že letos neuslyšíte: „Je to dobré, ale maminka to dělá lepší…“

Nabídku vánočního „take away“ najdete ZDE.

Soutěžte o voucher v hodnotě 1000 Kč

Soutěžní otázka: 

Do jakého data je potřeba vánoční take away v Dream Food Bistru objednat?

a) 19. prosince

b) 16 prosince

c) 17. prosince

Nápovědu najdete ZDE

Správnou odpověď zašlete do 5. 12. 2018 na adresu [email protected] a do předmětu uveďte Dream Food. Tři z vás vyhrají voucher v hodnotě 1 000 Kč na útratu v Dream Food Bistru.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Toužíte po domácím saunování? Infrasauna pro jednoho od SaunaSystem je ideálním řešením!

 

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy