Každý rok stejný scénář – pár týdnů ustavičně hledáte inspiraci na ideální vánoční dárek pro partnera a ač se snažíte sebevíc, dárek, se kterým byste mu zároveň darovali i velkou dávku radosti, ne a ne vymyslet. Přestaňte namáhat hlavu a prohlédněte si tipy, se kterými nešlápnete vedle.

Zážitek a poznání

Láska prochází žaludkem. Který muž ohrne nos nad dobrým jídlem a kvalitním pitím? Existují degustace, kde během jednoho večera ochutnáte nové druhy své oblíbené delikatesy nebo  nápoje, poznáte jeho historii, výrobu a další zajímavosti, setkáte se s novými lidmi spojující stejný zájem. Je jedno, jestli půjde o čokoládu, whisky nebo kávu.

Stylový doplněk

Muži a šperky? Zdá se vám takový dárek mimo mísu? Naopak, je spousta mužů, kteří si  potrpí na funkční a designové módní doplňky, jako jsou hodinky. Problém, proč muži neradi vybírají tyto doplňky a další šperky může být pouze nedostatek vkusu a nápaditosti. Než aby se přítelovi kamarádi vysmáli, raději toto riziko nepodstoupí a pro vás se otevírá možnost vybrat takový doplněk, který perfektně podtrhne styl vašeho muže. Zkuste sáhnout například po osvědčené kvalitě hodinek Calvin Klein se švýcarskými strojky a slaďte je v kombinaci se stylovými doplňky, které podtrhnou výjimečný styl vašeho partnera.

Kulturní vyžití

Je váš partner milovníkem činohry anebo má svého oblíbeného hudebního interpreta, který v následujícím roce plánuje vystoupení? Na internetu máte na dosah kalendář kulturních akcí na celý rok dopředu. Překvapte svého muže vstupenkou na koncert anebo předplaťte vstupné do jeho oblíbeného divadla. Vyhlídku na společný zážitek v příštím roce budete mít v kapse.

Spodní prádlo

V podvědomí všech nás panuje myšlenka, že kvalitní spodní prádlo musí být drahé. To však neplatí pro značku BadBros. Trenýrky můžete koupit za dostupnou cenu, a přitom získáte ručně šité spodní prádlo, které je vyráběno v malé dílně v České republice. Ruku v ruce s kvalitou jde i pohodlí, což je obzvlášť nezbytně důležité u spodního prádla. To je zajištěno kvalitním materiálem, který je získáván taktéž od českého výrobce látek. Trenýrky jsou tak ideální pro běžné nošení či cestování.

Designový pomocník s monogramem

Je-li nejběžnější pracovní pomůckou vašeho partnera počítač a pero, doplňte jeho výbavu designovým kouskem ruční výroby. Do per vyráběných z masivního dřeva můžete nechat vyrýt monogram a krabičku vyzdobit mottem.

Adrenalinový zážitek

Zvuk motoru, vůně benzinu a vysoká koňská síla dokáže rozproudit krev každému muži. Málokdy se jim poštěstí zasednout za volant žihadel, kterými se vozí elita. Dopřejte mu nezpomenutelnou projížďku vozem, na který bude vzpomínat do konce života.

 

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 774 265 451
e-mail: info@mediaadvice.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy