Máte rozlítaný den, spoustu povinností, samé schůzky a pochůzky? Nemáte čas se kvalitně a dobře najíst a nechcete se odbýt fast foodem? Přesně proto je tu RealFood.

RealFood je komplexní, vyvážené, nízkosacharidové a nízkokalorické jídlo, které dodá tělu 100 % potřebných látek v té nejlepší možné kvalitě. Jeho příprava zabere chviličku. RealFood dáte do šejkru, zalijete vodou nebo mlékem, protřepete a je to. Nápoj můžete mít u sebe připravený a sáhnout po něm kdykoliv během dne, když nestíháte běžné kvalitní jídlo.

RealFood se zcela obejde bez přidaného cukru, soli, sóji či jakýchkoliv zahušťovadel, stabilizátorů, konzervantů nebo umělých barviv. Je vhodný i pro většinu alergiků, neobsahuje lepek, laktózu či oříšky.


Jeho sametovou chuť ocení i největší gurmáni. Vybrat si můžete z pěti příchutí – California Strawberry (jahodová), French Vanilla (vanilková), Peruan Chocolate (čokoládová), Pure Natural (naturální) a netradiční Czech Poppy (maková). RealFood se proto jen tak nepřejíte a neomrzí vás stále dokola ta samá chuť.

Vyhrajte balení RealFood, ochutnejte a zpříjemněte si některé ze svých hektických dnů.

Soutěžní otázka:

Kolik vitamínů najdete v každé z příchutí RealFood?

  • a) 5
  • b) 10
  • c) 15

Nápovědu naleznete na webu www.realfood.co.

Správnou odpověď pošlete do 6. 6. 2018 na adresu soutez@npmedia.cz a do předmětu uveďte RealFood. Pět z vás vyhraje balíček, který obsahuje šejkr, odměrku a jedno balení RealFood.

 

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy