Advent je v plném proudu a mezi dětmi nejoblíbenějšími svátky jsou už naspadnutí. Zpříjemněte jim dlouhé čekání, soutěžte s námi a vyhrajte sladké vánoční balíčky od společnosti HARIBO. Obsahují nejen bohatý adventní kalendář, ale i speciální edice inspirované vánočními tradicemi. Užijte si tento čas s vašimi nejbližšími, balíček HARIBO potěší malé i velké!

HARIBO, výrobce želatinových bonbonů, je na trhu již dlouhých 98 let a za tu dobu si tyto produkty oblíbily generace dětí i dospělých. Oblibě se těší i adventní kalendáře, které obsahují malá balení oblíbených medvídků Goldbären, Phantasia i Tropifrutti. Za okénky nechybí ani nejrůznější druhy ovocných karamel MAOAM nebo speciální vánoční edice.

V balíčku najdete i balení Merry Christmas Minis a jak už sám název napovídá, tvoří jej bonbony rozmanitých tvarů typických pro vánoční období. Těšit se tak můžete třeba naželatinový zvoneček, stromeček, sněhuláka, perníček, hvězdy a mnohé další, to vše v ovocných příchutích jako je černý rybíz, kiwi, pomeranč, mango, nebo třeba jablko. Díky provedení Minis se navíc pytlíčky vejdou do každé kapsy a tak potěší jako sladká svačinka klidně i na výletě.

Soutěžte a užijte si sladký advent! Stačí správně odpovědět na otázku. Nápovědu naleznete na www.haribo.cz.

Pokud byste udělali ze všech zlatých medvídků vyrobených během jednoho roku ve společnosti HARIBO řetěz, kolikrát by obtočil zeměkouli?

a) Ani jednou

b) 4krát

c) 10krát

Správnou odpověď zašlete do 14. 12. 2018 na adresu [email protected] a do předmětu uveďte Haribo. Tři z vás vyhrají balíček obsahující adventní kalendář, bonbony Merry Christmas Minis a Goldbären Saft Minis.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Toužíte po domácím saunování? Infrasauna pro jednoho od SaunaSystem je ideálním řešením!

 

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy