Bio a eko trendy a zdravý životní styl. Přijďte načerpat inspiraci na Festival Evolution

Zajímáte se o zdravý životní styl, ať už se jedná o kvalitu stravování, pohyb nebo duševní pohodu? V tom případě vás svým programem nadchne Festival Evolution, který se bude konat o víkendu 23. – 25. března na Výstavišti v Praze Holešovicích.

 

Během tří dnů si zde můžete užít nákupy, ochutnávky skvělého jídla, prezentace přírodní kosmetiky nebo jednoduše navštívit některý z festivalových programů pro celou rodinu. A že bude opravdu z čeho vybírat.

Své služby a produkty zde představí více než 400 českých i zahraničních vystavovatelů z pěti okruhů BIO STYL, ZDRAVÍ, ECO WORLD, ALTERNATIVA a OSOBNÍ ROZVOJ. Na žádném jiném místě nenajdete tak širokou nabídku kvalitních potravin a nápojů, certifikovaných bioproduktů, fair trade výrobků a ekologicky šetrného zboží jako právě na Festivalu Evolution.

Mezi vystavovateli budou i specialisté na veganskou, vegetariánskou nebo bezlepkovou stravu, producenti zdravých potravin, rodinné firmy a farmy. Připravena je rozsáhlá food zóna, ve které můžete ochutnat nabídku z tradiční kuchyně i ze specialit různých stravovacích směrů. Těšit se můžete i na demo ukázky přípravy nápojů a jídel pro nejrůznější výživové směry.

Chybět nebude velký výběr přírodní kosmetiky i praktické ekologických výrobků pro údržbu domácnosti. A stranou nezůstanou ani novinky z oblasti výchovy a osobního rozvoje nebo témata, která vám umožní nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu.

Jak už to festivalech chodí, těšit se můžete na nejen „žhavé“ novinky, ale také na mnoho ochutnávek a speciální veletržní slevy. A pozadu nezůstane ani programová nabídka, ve které se představí více než 150 účinkujících.

Zdravý životní styl

Na festival vyrazte s celou rodinou, protože každý z členů si zde najde to své. Pokud se zajímáte o své zdraví, můžete navštívit přednášky lékařů zastupující konvenční či celostní medicínu, prostor dostanou praktici alternativní léčby a dojde i na osvědčené „babské“ rady.

Odborníci z řad lékařů poradí, co dělat, když vás bolí záda, máte migrény, nebo se příliš stresujete. Nutriční poradci se zaměří na správnou výživu a doporučí vám, jak se vyhnout rizikům současného způsobu stravování. Dozvíte se, jak rozeznat opravdu kvalitní výrobky a podle čeho je vybírat.

Inspirace pro celou rodinu

Načerpat zde budete moci i novou inspiraci do kuchyně. Kromě přednášek, seminářů a uměleckých vystoupení najdete na festivalu konzultace a poradenství, kuchařská dema, ukázkové lekce, praktické workshopy nebo programy pro děti.  V rámci festivalu se můžete inspirovat zdravým a levným bydlením, přírodními stavbami nebo širokou nabídkou ekologických pomůcek i „zlepšováků“.  Pokud vás zajímá oblast ekologie a bezodpadové domácnosti, tak si nenechte ujít přednášku Nataši Foltánové.

Chybět nebudou tipy a rady na komunitní pěstování, balkonové zahradničení, domácí kompostování, urban gardening, atd. Najdete tu i nabídku ekologické drogerie, přírodních materiálů nebo tipy na recyklování nejen odpadu, ale i domácího vybavení, seznámíte se se širokou nabídkou ekologických pomůcek i „zlepšováků“, které šetří nejen vaše zdraví a okolní přírodu, ale i vaši kapsu.

Rozvíjejte potenciál svůj i dětí

Chcete se v životě někam posunout nebo cítíte, že je čas na změnu? Koučové vám nabídnou nové pohledy, návody k rozvoji, inspiraci ke změně nebo pomoc při hledání ztracené motivace jak v oblasti pracovní, tak soukromé. Pokud jste rodiči, určitě doporučujeme nevynechat přednášku Jana Mühlfieta a Kateřiny Novotné Odemykání dětského potenciálu, která přiblíží rodičům, jak pomocí nejnovějších poznatků pozitivní psychologie efektivně koučovat a mentorovat děti, aby byly ve svých životech nejen úspěšné, ale také šťastné. Děti na festival vezměte s sebou, je pro ně připraven dětský koutek a pro ty starší i zajímavé workshopy.

Těšit se můžete také na přednášky z oblasti spirituální psychologie, regresní terapie, dozvíte se o propojení duší, nezvyklých zážitcích či využití intuice, představí se témata, jejichž společným jmenovatelem je sebepoznání, duchovní obohacení a osobnostní rovnováha člověka i celé společnosti.

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů najdete na webových stránkách www.evolution.cz.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Odpočinek v sauně

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny od společnosti Saunasystem.

Kuchyňské potřeby

Praktická vykrajovátka, formičky, ale i další kuchyňské pomocníky pořídíte výhodně od Tescomy.

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy