Komínky nepřečtených knih rostou a seznam těch, které si chcete přečíst také. Ale kde najít čas na čtení? Vyzkoušejte audioknihy, sestry tištěných knih a e-knih.

Audioknihy si užijete během odpočinku, ale poslouchat můžete i během mnoha dalších činností, které si tak zároveň zpříjemníte. Nám se osvědčil poslech audioknih při úklidu, vaření, při běhu venku či ve fitku na páse, během cestování hromadnou dopravou nebo při řízení auta.

Audioknihy můžete poslouchat pohodlně z vašeho mobilu díky aplikaci Audioteka, a kdykoliv tak u sebe máte přes 7 milionů minut mluveného slova. Pokud jste audioknihy ještě nevyzkoušeli, v aplikaci Audioteka máte až 50 minut poslechu zdarma a pohodlně si vyberete z téměř 4 000 audioknih mnoha žánrů. Pro nové uživatele má Audiotéka navíc 100korunovou slevu na první audioknihu.

Audiokniha pro odpočinek

Geniální přítelkyně

Elena Ferrante, čte Zuzana Slavíková

První díl neapolské tetralogie o dynamickém vztahu dvou kamarádek Eleny a Lily, které se stalo literární senzací. HBO na základě knihy připravuje seriál.

Pro milovníky napětí

Ďáblův spár

Lara Dearman, čtou Petr Kubes, Pavla Gajdošíková

Novinářka Jennifer Doreyová se po několika letech vrací z divokého Londýna zpátky na rodný ostrov Guernsey, chce najít klid a uspořádat si život. Místo toho však objeví podivné případy podobných úmrtí. Žije však na ostrově sériový vrah?

Jakou audioknihu při vaření?

Jídlo na prvním místě

Melissa Hartwigová, Dallas Hartwig, čte Markéta Pešková

Dozvíte se, jaké benefity vám může paleodieta přinést, a že není jen dalším módním trendem. Vraťte se k průmyslově nezpracovaným základním potravinám a nízkosacharidovému složení pokrmů.

Audiokniha pro děti i dospělé

Babička drsňačka

David Walliams, čte Jiří Lábus

Benova babička, milovnice kapusty a scrabble, se může na první pohled zdát jako nejnudnější babička pod sluncem. Až na to, že je mezinárodní lupičkou klenotů. Geniálním příběh, který pobaví celou rodinu.

Co poslouchat při běhu

Jak prohrát maraton

Joel Cohen, čte David Novotný

Netradičního průvodce životem běžce, jehož autorem je scénárista seriálu Simpsonovi. Jednoduše uběhnete ještě o kilometr více, jen abyste doposlechli kapitolu.

Špetka osobního rozvoje

Síla pozitivního jednání

Napoleon Hill, čte David Viktora

„Lidé, kteří jednají pozitivně, dosahují lepších výsledků.” Nechte se o tom přesvědčit významným autorem motivačních knih Napoleonem Hillem.

 

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy