Od 9. – 11. 11. 2018 se uskuteční na Výstavišti v pražských Holešovicích na Praze 7 veletrh zdravého životního stylu BIOSTYL – ECOWORLD 2018. Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY PRAGUE 2018. Těšit se můžete na desítky vystavovatelů ze sféry zdravého životního stylu, ekologicky šetrné výrobky, nabídky a tipy na aktivní trávení volného času, relaxaci a vylepšení zdravotní kondice a mnoho dalšího. Chybět nebude ani zajímavý doprovodný program.

Kromě dalších novinek z oblasti zdravého životního stylu a výživy budou představeny i novinky ze segmentu přírodních textilií, biopotravin, účinné bylinné, přírodní i bio kosmetiky a potravinových doplňků, ale i nejnovější environmentální trendy týkající se bezodpadového hospodaření, ochrany životního prostředí nebo produktů pro vícenásobné využití.

Na co se můžete těšit?

•  Premiéru na veletrhu budou mít zástupci společnosti SIBERIAN HEALTH s.r.o., kteří se narodili na Sibiři a již 22 let vyrábí přírodní produkty pro zdraví, sport a krásu na základě planých sibiřských bylin.

•  Na návštěvníky se těší společnost Pharmind Corporation – výrobce a distributor ovocných tyčinek Frukvik a Dr.Light Fruit, dále česká rodinná firma zabývající se vývojem a výrobou přírodních produktů s beta-glukanem z hlívy ústřičné, které posilují obranyschopnost organismu dětí i dospělých – Ing. Marie Chalupová – NATURAPATYKA nebo čínská firma Tiens se svými potravinovými doplňky.

•  Bambucké máslo s arganovým olejem nebo hydrolát z heřmánku, který uklidňuje, tonizuje a hojí pleť, stahuje póry a mírní začervenání – bude ve své expozici prezentovat společnost Záhir cosmetics, s.r.o.

•  Chybět nebudou ani produkty Best of Nature – kromě klasického Yin-Yang Starojaponského rostlinného oleje si na veletrhu můžete vyzkoušet Yin-Yang Čínský bylinný olej – 100% čistý bylinný extra silný výtažek z 13-ti léčivých bylin a rostlin, který má výhradně jemné hřejivé účinky a je určen výhradně pro vnější užití.

•  Už jste zkusili lyofilizované ovoce, tedy ovoce sušené mrazem? Na veletrhu ho můžete ochutnat u paní Jany Švábové. Výhodou takto zpracovaných produktů je zachování maxima vitamínů, barvy, chutě, aroma a navíc je v produktech jen přírodní cukr; vhodné jsou i pro děti, diabetiky a bezlepkáře.

•  „Pro radost ze zdraví” – to je slogan značky VETO, ale také moto společnosti VETO ECO s.r.o., která již desítky let moderní technologií vyrábí tradiční i inovativní výrobky ze sóji; je zaměřena na výrobu tofu, z něhož vyrábí další výrobky, jako jsou pomazánky, karbanátky, salámy apod.; v současnosti jsou asi neznámější trvanlivé tofu-paštiky Patifu; na veletrhu společnost představí ale i veganské karbanátky VegiSteak – skvělé nejen na grilování.

•  V neposlední řadě se budete na veletrhu moci v expozici Ing. Kateřiny Marie Posoldové – ELIXÍR seznámit i s koloidními kovy – stříbrem, zlatem, zinkem a mědí; kupříkladu koloidní stříbro působí proti virům, bakteriím, plísním na nejrůznější záněty (průdušky, močové cesty, dásně, opary, kožní choroby)  a proti mnoha dalším potížím.

Dračí krev v alternativní medicíně

Na své si přijdou i vyznavači alternativní medicíny, a to např. u firmy Trávníček, která si od začátku svého podnikání zakládá na čisté přírodě – základem jejích krémů je bio slunečnicový olej, ve kterém se ve vodní koupeli macerují bylinky a tento macerát bez dalšího ředění tvoří základ budoucího krému; před rokem se společnost začala specializovat na dračí krev a produkty s dračí krví; takovýto sortiment nemá v tuto dobu nikdo v oficiálním prodeji.

Doprovodný program

•  Strollering® – Mateřská v pohybu – Prožijte mateřskou v pohybu a přijďte se seznámit s unikátním programem Strollering® . Rovnou si hoi vyzkoušejte. Dozvíte se, co vše je Strollering®, jaké je jeho poslání, kde všude můžete najít Strollering® lektorky, a hlavně vás čeká 20 minut plných pohybu, který vás a celý váš den naplní energií a radostí.

•  Jak číst etikety potravin – Co nám říkají etikety o výrobku. Co všechno na výrobku (ne)musí být uvedeno. Čitelnost a srozumitelnost etiket. Aplikace NutriAtlas – čte etikety za vás – představení mobilní aplikace, která vám nejen zvětší etikety do čitelné podoby.

•  Kterak vybírat kvalitu z kupky sena, aneb jak najít kvalitní potraviny? – Je skutečně tak těžké vybrat si kvalitní potraviny na našem trhu? Dozvíte se základní pravidla jak si vybírat a nestrávit v obchodě zbytečně moc času. Představení Loga – “čteme etikety za vás” – systém hodnocení potravin. Preference potravin bez zbytečných E, s adresným výrobcem nebo zemí původu a hlavně s vysokým obsahem základní složky.

•  Éčka – jakým se vyhnout a kterých se nemusíme bát? – Jsou opravdu všechna Éčka strašákem? Musíme se striktně všem vyhýbat? Základní přehled o funkci E v potravinách, které je zcela bez problému a kterému by se přeci jenom někteří z nás raději měli vyhnout. Co všechno pro spotřebitele sdružení Zdravá potravina,z.s. má o Éčkách k dispozici.

Potraviny pro děti aneb co dětem kupovat?

Co to jsou potraviny pro děti? Proč “dětský sýr” nebo “šunka pro děti” může obsahovat to samé co sýr a uzenina pro dospělé? Jsou nějaká E v potravinách, které dětem běžně kupujeme problematická? Jak je to se solí a cukrem? Jak a co tedy dětem kupovat? I to se dozvíte na veletrhu.

„Epigenetika v praxi“

Zapomeňte na sudičky, přestaňte se vymlouvat na geny a vezměte zdraví do svých rukou. Svým chováním, co jíte, jak se hýbete, jak myslíte – tím vším jej můžete ovlivnit k lepšímu.

Zajímá-li vás, jak šetřit vodou doma i jak na zahradě využívat dešťovou vodu, jak omezit množství odpadů, které produkuje vaše domácnost, jak šetrně jezdit autem nebo třeba jak si vyzkoušet včelaření, aniž by se člověk vydal z peněz, navštivte webové stránky společnosti BEZK, z.s.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Proč jsou venkovní sauny tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

 

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy