Veletrh Profesia days je tradičním místem, které poskytne návštěvníkovi řadu užitečných informací z trhu práce. Můžete se zde napřímo potkat s představiteli předních zaměstnavatelů z Česka i ze zahraničí, zjistit svůj potenciál pro různé pozice o obory, nechat si poradit v pracovně-právních záležitostech, otestovat své jazykové nebo IT znalosti.

Na veletrhu bude také možné si promluvit s kariérními poradci a poradit se o dalším směřování svého rozvoje, případně načerpat inspiraci z prezentací zajímavých řečníků, které po celou dobu konání veletrhů probíhají ve výstavní hale.

Vše proběhne na podzim

Veletrh Profesia days se bude letos konat již poosmé, a to ve dnech 7. a 8. listopadu 2018 na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňany. Veletrh práce Profesia days určený pro veřejnost nabídne kromě unikátní možnosti bez stresu komunikovat se zástupci zúčastněných zaměstnavatelů také zajímavý doprovodný program a poradní zónu.

Veletrh neláká jen ty, kteří hledají práci

I v době, kdy je zájemců o práci málo, je veletrh práce pro lidi zajímavý. O tom svědčí i zájem o loňský ročník veletrhů, který přilákal 9 000 návštěvníků, a představilo se na něm 120 vystavovatelů. Už vloni se ukázalo, že veletrh je zajímavý i pro lidi, kteří aktuálně práci mají – ti tvořili více než 39 % návštěvníků.

Nejčastěji na veletrh zavítali lidé se středoškolským vzděláním s maturitou ve věku 25-34 let a mírně převažovaly ženy.

Co bude obsahem letošního ročníku?

Profesia days kromě prezentace vystavovatelů nabídnou bohatý program přednášek inspirativních a zajímavých osobností ze všech možných oblastí. Opět bohatší bude poradenská zóna, kde návštěvníci získají bezplatně konzultace v možnostech svého kariérního uplatnění, oblasti pracovního práva, nebude chybět ani poradna pro lidi znevýhodněné na trhu práce. Budou také moci otestovat své IT či jazykové znalosti, nebo absolvovat modelové pohovory.

Jaké budou novinky?

Novinkou letošního ročníku je IT zóna s ukázkami nejnovějších technologických vychytávek a možnost v rámci jazykových testů získat relevantní certifikát o prokázaných znalostech v několika jazycích. Vstup na veletrh Profesia days je již tradičně pro návštěvníky zdarma.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Proč jsou venkovní sauny tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

 

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy