Jako každý rok si lámete hlavu, čím potěšit své blízké a přitom nechcete zbytečně zatěžovat životní prostředí dalšími zbytečnými obaly. Zavítejte do některého z voňavých obchodů kosmetiky Lush, kde seženete pro každého atraktivní dárek a navíc úplně bez obalu!

Vyberte si z voňavé vánoční kolekce:

Nahatý sprchový gel Yog Nog
450 Kč/kus

Když jsou všechny sváteční náležitosti za vámi a bříško máte plné dobrého jídla, zbývá jediné – dezert! Skočte do sprchy a nechte tenhle lahodný zázrak s nostalgickou vůní karamelu, pudinku a všech vánočních laskomin upokojit vaše chutě na sladké. Luxusní mydlinky s hřejivou hřebíčkovou a povznášející ylang ylangovou silicí vás zahalí do potěšení a radosti.

Tabulka koupelového oleje Cinnamon Orange
250 Kč/kus

Tato kořeněná věcička hravě zažene všechny zimní chmury. Hřejivé objetí silic ze skořice a hřebíčku podpoří krevní oběh, zatímco benzoová pryskyřice prohřeje a uvolní vaše svaly. Tabulku můžete pověsit na kohoutek do proudu tekoucí vody (hned poté, co ji sundáte z vašeho stromku), vymáchat v napuštěné vaně nebo si kousek odlomit. Fair trade bio kakaové máslo a fair trade bambucké máslo se ve vodě krásně rozpustí a vykouzlí báječně zvláčňují lázeň.

Třpytítko Let it Snow
250 Kč/kus

Jen ať si sněhová bouře zuří, vy ji přečkáte zahaleni třpytivým obláčkem s lahodnou vůní Sleepy. Toto nahaté třpytítko lehounce klouže po pokožce díky zvláčňujícímu fair trade bio kakaovému a bambuckému máslu. Vychutnejte si jejich péči, nechte se povznést do výšin a pak pomalu vraťte na zem za pomoci uklidňující vůně sladké tonky a benzooové pryskyřice.

Koupelový olej Dala Horse
130 Kč/kus

Kombinace oleje z jader meruněk a bio kakaového a bambuckého másla představuje koňskou dávku hydratace pro vaši žíznivou pokožku. Lahodné tóny voňavého spojení sicilských mandarinek a mandlového oleje se budou nad vaší vanou vznášet ještě hodně dlouho. Po této relaxační koupeli vás čeká spánek sladký, jak v tom nejnadýchanějším seníku. 

Nahatý tělový kondicionér Snow Fairy
400 Kč/kus

Vzlétněte mezi růžové bonbonkové obláčky vnášející se nad cukrovou zátokou. Promasírujte se ve sprše Snow Fairy, opláchněte a užijte si heboučkou voňavou pokožku. Fair trade kakaové, avokádové
a mangové máslo jsou magickou kombinací pro pokožku snů. Jemný vílí prášek na ní vykouzlí lehký čarovný třpyt a zařídí, aby vás na vaší pohádkové cestě provázely šťastné myšlenky.

Jak se Vám vánoční kolekce líbí? Máte v plánu obdarovat voňavou kosmetikou vaše blízké?

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si s partnerem příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí infrasauna pro dva SaunaSystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: info@mediaadvice.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy