Oslava života jako hlavní téma kolekce S/S 2018 podle návrhářky Jaroslavy Procházkové

Kolekci S/S 2018 s názvem BLACK or WHITE, BLACK or LIFE představila návrhářka Jaroslava Procházková v prvním dubnovém týdnu v Mramorovém sále paláce Lucerna. Hlavním mottem pro nadcházející sezónu je v jejím případě oslava života, jeho krás, prožitků a barev. Úplety, které jsou pro značku JAROSLAVA typické, doplňují šité modely z jemných vln nebo velmi lehkých plastů v barvách, jež navozují  iluzi štěstí a pohody.

Pro jarní kabáty a saka v odstínech lehce pastelových tónů  Jaroslava Procházková zvolila luxusní vlněné materiály v odlehčené verzi. Důmyslnými střihy vytvořila velmi lichotivou splývavou siluetu, která zdůrazňuje atributy ženství. Jako kontrast v této řadě navrhla nabírané kabáty z povlávajících plastových materiálů, jež vytvářejí při pohybu díky proudícímu vzduchu nepřehlédnutelný efekt nafouknutého balónu.

Kolekce z úpletových materiálů ve složení: viskóza s příměsí acrylu a elastanového vlákna je rozdělena do dvou částí, z nichž jednu tvoří modely z červených, černých a sněhově bílých úpletů, doplněné o výrazné grafické prostorové řešení. Další část se prezentuje v čistých a sytých odstínech tyrkysové, petrolové, listové zeleně a fialové. U těchto výrazných barev JAROSLAVA použila kombinace různých typů pletených vzorů jednobarevných, ale i žakárových.Celou řadu opět uzavírají velké plédy, jež jsou nadčasovým a praktickým doplňkem, kterým je možné v chladnějších letních dnech nahradit sako nebo bolerko.

Celá kolekce je ve velikostech S, M, L, XL a doplňují ji originální šperky z ateliéru Niny Stillmark, kabelky z ananasu, náramky z pneumatik a boty s výrazným grafickým vzorem.

Ukázky z kolekce:

•  Jarní kolekce z vysoce kvalitních odlehčených vln

Dlouhá sukně, skládaná s výraznými kapsami, odlehčená vlněná příze se secesním vzorem 5 480 Kč

•  Materiál – viskóza s lehkou příměsí acrylu kvůli snadné údržbě, pere se na jemný
program – nežehlí, žakárový vzor / dvoubarevný/ – vždy oboustranně nositelný

top 3,390 Kč, sukně 3 840 Kč, svetr 5 530 Kč

•  Viskóza s lehkou příměsí acrylu kvůli snadné údržbě, pere se na jemný program –   nežehlí, plus elastické vlákno / zaručuje pružnost a stálý tvar modelu.

červené sako 5 540 Kč, sukně 2 920 Kč, pánské petrol sako 5 420 Kč

•  Materiál – viskóza s lehkou příměsí acrylu kvůli snané údržbě, pere se
na jemný program – nežehlí, žebro dává lehkost, hravost.

kabát jednobarevný s plastickým vzorem 6 590 Kč
Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí finská sauna od společnosti Saunasystem.

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy