S barvou pleti nesouvisí pouze líčení, ale také oblékání a doplňky. Víte, že ve starorůžové se necítíte dobře? Podvědomě to může souviset právě s vaším vzhledem. Posviťme si na to, jaká barva oblečení se hodí právě k vám!

Jarní typ

Jestliže jste jarní typ, vyznačujete se pletí s lehce žlutým nádechem a modrýma, zelenýma nebo světle hnědýma očima. Vaše přírodní barva vlasů je blonďatá, zrzavá nebo světle hnědá. Vám tedy budou nejvíce slušet pastelové barvy. Nebojte se sáhnout například po růžové, meruňkové nebo béžové. Odvážnější z vás mohou zakomponovat i lesklé materiály nebo stále moderní flitry. Také se k vám hodí zlaté šperky nebo perly.

Letní typ

Pro letní typ je příznačná porcelánová pleť, která může mít až olivový nádech, kde mohou prosvítat jemné žilky. Jestliže vás zdobí pihy, mají spíše světlejší nádech. Nemáte problémy s opalováním. Barvu očí máte tmavě modrou, hnědo-černou nebo šedou. Přirozené vlasy nemáte vyloženě tmavé, ale naopak spíše popelavé. I pro vás je vhodná barva oblečení pastelová, ale s odstíny spíš lehce do studena až kouřova. Mezi nejvhodnější barvy patří starorůžová, modrá a zelená. Vy s letní pletí se naopak vyvarujte zlatým šperkům a sáhněte po stříbrných.

Podzimní typ

Podzimní odstín pleti je typický svoji zlato-béžovou barvou s broskvovým podtónem. Můžete mít větší sklony k pihám i mateřským znaménkům, které jsou spíše do tmavšího nádechu. Opalování není jednoduché a většinou začíná na červené barvě a až později se zbarvíte do hněda. Stejně jako u jarních typů je barva vašich očí modrá, zelená, někdy až zelenošedá nebo světle hnědá. Vaše přirozené vlasy jsou kaštanové nebo mají červený podtón. V barvě oblečení k vám velmi dobře sednou přírodní barvy. Sáhněte tedy po oranžové, zelené nebo khaki. To samé platí i pro šperky, nebojte se zlaté a vyzkoušet můžete i korály, acháty či jaspis.

Zimní typ

Nejsvětlejší typ pleti je zimní. Jedná se o takzvané „Sněhurky“. Je pro vás tedy typický bílý nádech pleti, který může být lehce do olivova. Opalujete se rychle do hněda s olivovým podtónem. Vaše oči jsou buď tmavě modré, nebo hnědé. Přirozenou barvu vlasů máte tmavě hnědou nebo černou, havraní. V oblečení si můžete dovolit nejvíce experimentovat. Nebojte se sáhnout po černé, kterou doplňte blýskavými doplňky. Vhodná je také rudá a tmavě modrá. Jako nejvhodnější šperk se na vás bude vyjímat ten, který bude doplněný například rubínem, malachitem nebo onyxem.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy