Fototapeta tulipánů jako předzvěst jara

Jen málokdo se po dlouhé zimě netěší na jaro. Toto roční období je asi nejočekávanější v celém roce. Vyznačuje se především tím, že už konečně nastává zvýšení teplot a lidé vyrazí ze svých domovů ven na sluníčko. Na jaře se také objevují první květiny, které jsou čerstvé, voní a ukazují svou krásu celému světu. Motiv jarních květin je všeobecně velmi oblíbený, rozhodně tak nemusíte čekat, až konečně roztaje sníh! Fototapeta tulipány vám dokáže rozjasnit interiér a vy z pohledu na tyto krásné květiny můžete mít radost prakticky po celý rok. Pokud netušíte, v jaké podobě byste ji měli shánět, pak jste na správné adrese. My se v následujících řádcích zaměříme na ty nejznámější alternativy zobrazení tulipánu samotného anebo v kombinaci s ostatními květy stejného druhu.

Pole plné barevných tulipánů

Už jste někdy byli v Holandsku? Pokud je vaše odpověď kladná, pak jste se nejspíše setkali také s takřka nekonečnými lány nádherných tulipánů. Pěstují se tady doslova na obřích záhonech, které lze nazvat klidně také poli. Ano, jejich rozloha skutečně odpovídá lánům, na nichž jsou u nás tradičně pěstovány užitkové plodiny typu pšenice, ovsa, kukuřice anebo jiných. Naprosto fenomenálně vypadá tapeta tulipány na stěnu v obývacím pokoji. Na jedné ze stěn máte zobrazeno velké tulipánové pole, které se stane jakoby mořem krásných květů. Jestli zvolíte mix různých barev tulipánů, nebo naopak jednobarevnou variantu, je už ryze na vás. Druhá zmiňovaná podoba působí možná o něco harmoničtěji v doplnění o tradiční zelené stonky tulipánů jako takových.

Myloview.cz

Tulipány v dešti

Voda je určitě živlem, který si zaslouží být zobrazen v mnoha podobách. V kombinaci s tulipány se jedná o opravdu velmi zajímavý pohled. Kapky vody dokonale doplňují pestré barvy tulipánů. Směs pestrobarevné kytice a právě dopadů kapek vody na tvrdý podklad působí velmi zajímavě a přirozeně. Když se navíc takovéto scenérie zvětší na stěně, můžete se pohodlně zaměřit na poutavé detaily, jichž bude k dispozici vcelku solidní množství. Vybrat lze fototapeta tulipány s různým množstvím vody, takže celkový dojem se ještě umocní.

 

Romantické tulipánové vazby

Přenádherně vypadají mnohé vazby se spoustou tulipánů. Pestré odstíny k sobě mohou dokonale ladit a vyjadřovat jisté poselství. Vždyť tulipán v rudém provedení symbolizuje velkou lásku. U ostatních barevných variací je třeba mít se dokonale na pozoru. Vždyť žlutý tulipán je symbolem pýchy člověka, jenž jej obdrží. Naopak oranžový symbolizuje pouze krásu na první pohled. Niterně je ale obdarovaná osoba prázdná a méně schopná navazování správných dlouhodobých sociálních vazeb. Tapeta tulipány na stěnu ale může být provedená v různých barvách. Květiny přece slouží jako dekorace a nikomu je nedáváme. Nemusíte se tak bát žádné hanlivé symboliky, jež by nějak tulipány jako takové degradovala.

 

Zaměřeno na detail

Tulipány vypadají moc hezky také při pohledu na detail květu. Jen okvětní lístky jsou charakteristické specifickou strukturou. Jednotlivé žilky jsou poněkud tmavší než samotná vyplň okvětních lístků, což je v detailu hodně patrné. Samotná fototapeta tulipány i tyto drobné rozdíly dokáže v detailu zaznamenat. Například v obývacím pokoji může takto detailní zobrazení tulipánů vypadat moc hezky. Pokud máte pocit, že takové pozadí není možné kombinovat s výmalbou a zařizovacími předměty, jste na omylu. Navíc nemusíte volit klasické pestrobarevné provedení. Moderní tapeta tulipány na stěnu může být vyvedena klidně i v černobílé. Tím pádem se do obývacího pokoje hodí totožné kombinace nábytku a jiných zařizovacích předmětů

 

Tulipánové obrazce

Když se seřízne tulipán, není problém naaranžovat jej na nějaký podklad. Takovéto obrazce mohou mít nejrůznější tvary a vypadají moc hezky. Především květiny stejné barvy mohou vytvářet hodně zajímavé linie, jež nikdy nebudou nikoho nudit. Pokud přemýšlíte spíše o méně extravagantním provedení fototapety, můžete klidně volit i řadu takto seříznutých tulipánových kytic.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí finská sauna od společnosti Saunasystem.

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy