Víte, co spojuje anglosaský lidový svátek Halloween a české Dušičky? Jsou to keltské kořeny a vzpomínání na zesnulé na přelomu října a listopadu. U nás se zapalují svíčky na hrobech a v anglosaských zemích zase ve vydlabané dýni.

Tykev v okně či na trávníku před domem je i oblíbená podzimní dekorace, zvláště v domácnostech s dětmi. Halloween doprovází dětské koledování ve strašidelných kostýmech a s pořekadlem trick-or-treating (koledu, jinak něco provedu). Dnes se kultury prolínají a tak se stalo, že vyřezávané dýně, čarodějnice, masky, černé kočky i typické sladkosti v podobě lebek, pavouků či dýní pronikly rovněž do České republiky. Halloween bývá i náplní podzimní výuky angličtiny a děti velmi baví, proto je dobré být v obraze a včas zajistit, co potřebují.

Tipy na výhodné nákupy v říjnu a listopadu

Nemáte čas na listování akčními letáky? Nabízíme vám lepší řešení a navíc i srovnání slev. Začněte využívat portál AkcniCeny.cz, kde najdete denně aktualizované desítky tisíc položek za zvýhodněné ceny. Souhrn slev od známých i méně známých prodejců je k dispozici i v mobilní aplikaci. Když web otevřete, okamžitě zjistíte, v kterých prodejnách je příslušný sortiment zrovna nejlevnější a do jakého termínu akce trvá. Vyhledávání je intuitivní a snadné – podle letáků, zboží i prodejen.

Například: k Dušičkám patří neodmyslitelně svíčky, k Halloweenu zase dýně. Stačí příslušné pojmy, případně ještě Halloween, zadat do vyhledávacího řádku portálu AkcniCeny.cz. Ukáže se vám třeba, že Tesco má od 1. do 28. října 2018 dýni Halloween levnější o 54 % a o 58 % méně zde vydáte od 3. října do 1. listopadu 2018 za hřbitovní svíčku Anděl.

A takto můžeme pokračovat: v letákových akcích prodejců potravin se v říjnu vyplatí koupit rovněž cukrovinky, oleje, tuky, cukr, džusy, konzervovaná a marinovaná masa. Počátek listopadu je ideální pro koupi cenově výhodného alkoholu, který už okolo poloviny tohoto měsíce zdražuje vzhledem k blížícím se Vánocům a Silvestru. V porovnání s minulými roky však nelze spoléhat na časté akce na vejce nebo mléka.

Nastavte si Strážce slev a zimní svátky budou v klidu

Chcete-li, aby vám nic neuniklo, nastavte si bezplatného Strážce slev, který průběžně prochází aktuální akční nabídky a upozorňuje vás e-mailem na vše, co odpovídá vašim přáním a podmínkám. Nejvíce žádaný je Strážce slev másla, mléka, piva, oleje, cukru a kávy. Díky online soustředěným slevám až 85 % ušetříte i ve vaší domácnosti nemalé peníze a spoustu času. Halloween a Dušičky jsou jen „cvičná“ předzvěst nákupně náročných Vánoc a oslav Nového roku…

Dopřejte si už dnes služby portálu AkcniCeny.cz – nejlepší nabídky z letáků online.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy