Odhodlali jste se ke koupi vlastního bytu? Nechcete nic ponechat náhodě? Rádi byste efektivně využili každý metr čtvereční? Potřebujete, aby váš byt byl funkční, krásný, útulný a stoprocentně vyhovoval vašim potřebám a požadavkům? Tak se nechte inspirovat bytovým poradcem a kontaktujte ho ještě před koupí samotného bytu. Uvidíte, že budete mile překvapeni. Pomůže vám realizovat vaše představy a ušetří vás mnoha omylů a slepých cest. Ve finále vám uspoří i řadu finančních prostředků.

Koupí bytu vše nekončí, naopak začíná

Společnost FINEP nabízí služby bytového poradce, který vám pomůže při výběru bytu, návrhu designu a samozřejmě bude i vaším partnerem při realizaci celého vašeho interiéru. Když jsem konzultoval s bytovými poradci společnosti FINEP tento článek, kladli mi na srdce, abych zdůraznil, že by jejich rady neměly přijít ke slovu až po koupi bytu, ale je dobré se na ně obrátit mnohem dřív, a to již ve fázi, když vaše nové bydlení teprve plánujete. V dnešní době jsou totiž interiéry většina bytů, které jsou ve fázi výstavby, do jisté míry flexibilní a je možné řadu věcí přizpůsobit vašim požadavkům, včetně jednotlivých příček místností. Je také již standardem, že i vybavení jednotlivých bytů, tedy i toho vašeho, je možné řešit individuálně.

Bytový poradce nastartuje vaši fantazii.

Jaké služby vám nabízí bytoví poradci

Po úvodní konzultaci, kdy bytovému poradci sdělíte své představy, priority, přání, požadavky a finanční možnosti, vám vytvoří originální návrh vašeho nového bytu, včetně celkové vizualizace. Během dalších konzultací společně doladíte vybavení bytu a získáte také cenovou nabídku. Služby bytového poradce můžete využít i při realizaci vašeho projektu nebo si ho můžete přizvat jako technický dozor, který dohlédne, aby vše proběhlo přesně podle vašich představ a váš nový byt odpovídal předběžnému návrhu. Bytoví poradci vám pomohou nejen s designem bytu, který plánujete koupit, ale poskytnou vám také užitečné informace o zajímavých připravovaných, ale i dokončených developerských projektech.


Společnost FINEP staví nové byty a rodinné domy po celé Praze.

Prohlédněte si vzorkovnu FINEP

Bytový poradce však nemusí být jediným zdrojem vaší inspirace. Společnost FINEP pro zájemce o bydlení v novostavbách v Praze připravila i poměrně rozsáhlou vzorkovnu, kde si můžete prohlédnout veškeré standardní vybavení, které FINEP do bytů instaluje. Najdete zde nejen obklady a dlažby, ale i umyvadla, klozety, vany či sprchové kouty. Ke zhlédnutí jsou zde také podlahové krytiny nebo dokonce i takové detaily jako jsou zásuvky či vypínače. Vzorkovnu najdete v sídle společnosti FINEP v Havlíčkově ulici na Praze 1.


Vzorky vybavení vašeho nového bytu vám přinesou inspiraci.

Sjednejte si nezávazně schůzku s bytovým poradcem ještě dnes a budete opět o krok blíž vašemu vysněnému bydlení. Volejte na bezplatnou linku 800 500 292 nebo pošlete e-mail s vašimi požadavky na adresu: [email protected].

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy