Dovolená, festivaly a venkovní dobrodružství pod stanem i v hotelu, na horách nebo u moře – nejzábavnější část roku, ale zároveň také nejnáročnější sezóna pro vaši pleť. Při pobytu na sluníčku, v prachu nebo v dešti je někdy těžké udržet pleť svěží a krásnou. FOREO, švédský expert na krásu, přináší tipy, co si sbalit s sebou, abyste se mohla cítit jednoduše skvěle, ať už jedete kamkoliv.

Vaše pleť si také zaslouží dovolenou

Nezapomeňte dopřát své pleti relax v podobně pravidelné péče a důkladného čištění, kterým pleť zbavíte všech nečistot, jako je prach, zbytky líčení či pot. O profi čištění i ve ztížených letních podmínkách se postará čisticí kartáček FOREO LUNA go, nový parťák všech cestovatelek. Pomocí TSonic pulzace perfektně vyčistí zanesené póry a zanechá vaši pleť dokonale čistou a v dobré kondici. Malý a kompaktní přístroj se vám vejde i do toho nejúspornějšího příručního zavazadla.

Vlasy korunou krásy

Přes léto platí toto rčení dvojnásob, ale ne vždy se  na dovolené či festivalu podaří věnovat vlasům takovou péči, jakou by si zasloužily. Klasikou, která nikdy nezklame, jsou suché šampóny, které si poradí s plíživě se mastícími vlasy a pomohou vybudovat objem. Nebo si s sebou přibalte šátek, který v chladných večerech zahřeje a přes den pozvedne outfit z nudného stavu kraťasy–tílko na „boho-bohyně look“.

Nechte zazářit svůj úsměv

Použitím sonického kartáčku dvakrát denně se vyvarujete dentistů, samozřejmě kromě pravidelných prohlídek. Dobu čištění můžete využít na maximum se sonickým zubním kartáčkem FOREO ISSA play, který každou minutu vykoná 9 000 pulzací pro zářivé a zdravé zuby. Časovač vás navíc upozorní, že už máte hotovo a můžete se dál bavit.

Opalovací krém

Oceníte ho kdekoliv, na cesty ideální je tuhý opalovací krém v tyčince, se kterým nehrozí nehoda v kufru a výhodou je přesnější aplikace bez mastných rukou. Nezapomínejte hlavně na exponovaná místa na těle a tváři, jako je nos, uši, brada, dekolt a krk. Nechcete se přece vracet domů jako humr.

Ověřené produkty v kompaktních baleních vás nenechají ve štychu

Schovávejte si kelímky od vašich oblíbených krémů, jednoduše si do nich pak dáte menší dávku a víte přesně, co kde ukrýváte. Do letadla zvolte spíše set menších průhledných lahviček, ať se vejdete do povoleného limitu pro tekutiny. Kompaktní řešení nabízí i čisticí kartáček FOREO LUNA play plus, který je navržen tak, aby se vešel i do té nejmenší kosmetické taštičky.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy