Chcete jít s dobou a za všech okolností vypadat stylově? Pokud ano, jistě velmi dobře víte, co aktuálně tolik frčí a co je trendy. Jak je tomu v oblasti pánské módy? Na to se podíváme společně. Hned na úvod je třeba říci, že pokud něco skutečně letí tak je to v první řadě stále častěji poptávaná originalita.

Potisk jako základ

Originalita je v první řadě spojená především s motivem, který je na oblečení vyobrazený. Minulostí však jsou různé výšivky, jelikož dnes letí něco zcela jiného. Jasným příkladem jsou stále více vyhledávané pánské mikiny s potiskem. Je to právě onen potisk, který ukazuje na onu originalitu. Navíc se nemusí jednat jenom o drobný motiv, ale může jít o potisk poměrně velké plochy celého outfitu. Dále se doporučíme zaměřit také na jeho kvalitu. I po pár vypráních by měl vypadat jako nový.

Lákají také originální barvy

Když se mluví o barvě oblečení, tak už dávno nedominují spíše obyčejnější odstíny, jako je černá, nebo barva šedá. Kdo chce jít s dobou a kdo chce být také originální, ten by se rozhodně neměl bát zvolit outifit, který bude zajímavě barevný. Jaké odstíny jsou ty, se kterými nelze udělat chybu? Výběr je opravdu široký. My v tomto směru doporučíme tyto:

  • Červená
  • Zelená
  • Modrá

Nemusí jít jenom o klasické střihy

I tudy vede cesta k určité originalitě a tomu, že se lze lehce vymykat. Jako ideální příklad nám poslouží stylová pánská trička. Pokud si říkáte, jak v tomto segmentu najít něco nového, tak vám přinášíme pár tipů. Může se jednat o oblíbená polo-trička s knoflíčky a výrazným límečkem, nebo o trička s límečkem ve tvaru písmene „V“. Nejenom do chladnějších dní se potom mohou hodit ty varianty, které mají dlouhé rukávy. Když daný stři bude kombinovaný právě s některou z výraznějších barev, nebo dojde také k tomu, že bude kombinovaný s originálním potiskem, tak lze říci, že při výběru rozhodně nejde udělat chybu.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy