Soutěžte s empikfoto o dárky v hodnotě 500 Kč dle vlastního výběru

Prohlížíte si fotky z dovolené a je vám líto je nechat zavřené v některé ze složek počítače nebo mobilu? Inspirujte se na stránkách www.empikfoto.cz a vytvořte si z oblíbených snímků originální dekorace nebo dárky pro své blízké. Krásné společně strávené chvíle tak budete mít stále na očích. Tři výherci naší soutěže získají unikátní kód v hodnotě 500 Kč na produkty empikfoto dle vlastního výběru.

Kniha plná vzpomínek i originální dekorace

Oblíbeným způsobem, jak si uchovat vzpomínky na zážitky z dovolené, je fotokniha. Jedinečné okamžiky si připomenete během přípravy, ale hlavně při prohlížení – třeba s přáteli či vašimi milovanými. Empikfoto nabízí široký výběr formátů a šablon. Můžete vybírat třeba podle své oblíbené destinace nebo podle stylu dovolené, ať už jste si jí užili u moře, v horách nebo ve vašem oblíbeném městě. Do posledního detailu můžete svou fotoknihu vyladit i s použitím různých zdobných prvků.

Chcete-li mít nejkrásnější chvíle z dovolené stále na očích, vytvořte si z nich dekoraci do bytu. Může mít třeba podobu fotoobrazu nebo panoramatických fotek, které se výborně hodí například pro zachycení dech beroucích přírodních scenérií. Spoustu radosti udělají i běžné fotky, z nichž vykouzlíte originální koláž. Stačí je připevnit obyčejnými kolíčky k provázku a přidat papírové bankovky, letáčky či další drobné suvenýry z vašich cest.

Zapomínat bychom neměli ani na své blízké. S nástupem MMS ubývá pohlednic, které z dovolených posíláme. Nejen starší generaci tak určitě potěší, když ve schránce objeví malé překvapení. Na www.empikfoto.cz si můžete nechat z oblíbené fotky udělat puzzle s motivem pohlednice z cest.

Vyhrajte unikátní kód v hodnotě 500 Kč

Soutěžní otázka:

Puzzle s motivem Pohlednice z cesty mohou mít na www.empikfoto.cz až:

  • a) 500 dílků
  • b) 1 000 dílků
  • c) 1 500 dílků

Správnou odpověď najdete ZDE.

Správnou odpověď pošlete do 9. 9. 2018 na adresu soutez@npmedia.cz a do předmětu uveďte Empikfoto. 3 z vás vyhrají unikátní kód v hodnotě 500 Kč na nákup produktů na webu www.empikfoto.cz.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Domácí finská sazna

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí finská sauna od společnosti Saunasystem.

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy