Soutěžte s empikfoto o dárky v hodnotě 500 Kč dle vlastního výběru

Prohlížíte si fotky z dovolené a je vám líto je nechat zavřené v některé ze složek počítače nebo mobilu? Inspirujte se na stránkách www.empikfoto.cz a vytvořte si z oblíbených snímků originální dekorace nebo dárky pro své blízké. Krásné společně strávené chvíle tak budete mít stále na očích. Tři výherci naší soutěže získají unikátní kód v hodnotě 500 Kč na produkty empikfoto dle vlastního výběru.

Kniha plná vzpomínek i originální dekorace

Oblíbeným způsobem, jak si uchovat vzpomínky na zážitky z dovolené, je fotokniha. Jedinečné okamžiky si připomenete během přípravy, ale hlavně při prohlížení – třeba s přáteli či vašimi milovanými. Empikfoto nabízí široký výběr formátů a šablon. Můžete vybírat třeba podle své oblíbené destinace nebo podle stylu dovolené, ať už jste si jí užili u moře, v horách nebo ve vašem oblíbeném městě. Do posledního detailu můžete svou fotoknihu vyladit i s použitím různých zdobných prvků.

Chcete-li mít nejkrásnější chvíle z dovolené stále na očích, vytvořte si z nich dekoraci do bytu. Může mít třeba podobu fotoobrazu nebo panoramatických fotek, které se výborně hodí například pro zachycení dech beroucích přírodních scenérií. Spoustu radosti udělají i běžné fotky, z nichž vykouzlíte originální koláž. Stačí je připevnit obyčejnými kolíčky k provázku a přidat papírové bankovky, letáčky či další drobné suvenýry z vašich cest.

Zapomínat bychom neměli ani na své blízké. S nástupem MMS ubývá pohlednic, které z dovolených posíláme. Nejen starší generaci tak určitě potěší, když ve schránce objeví malé překvapení. Na www.empikfoto.cz si můžete nechat z oblíbené fotky udělat puzzle s motivem pohlednice z cest.

Vyhrajte unikátní kód v hodnotě 500 Kč

Soutěžní otázka:

Puzzle s motivem Pohlednice z cesty mohou mít na www.empikfoto.cz až:

  • a) 500 dílků
  • b) 1 000 dílků
  • c) 1 500 dílků

Správnou odpověď najdete ZDE.

Správnou odpověď pošlete do 9. 9. 2018 na adresu soutez@npmedia.cz a do předmětu uveďte Empikfoto. 3 z vás vyhrají unikátní kód v hodnotě 500 Kč na nákup produktů na webu www.empikfoto.cz.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí finská sauna od společnosti Saunasystem.

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy