Neexistuje snad žena, která by nesnila o dokonale hladké pleti bez známek stárnutí. Vrásky si však nevybírají a dříve či později se objeví u každé z nás. Přibývající léta, stres, únava a nepříznivé vlivy okolí, to vše se podepisuje na našich tvářích. Pokud i vy toužíte po bezchybné pokožce a chcete se vyhnout zbytečným operacím, vyzkoušejte sílu přírody. Esence mládí se skrývá v kyselině hyaluronové a vitaminu C.

Základním předpokladem zdravé a mladistvě vypadající pleti je její hydratace. Bez ní s přibývajícími roky dochází k úbytku kolagenu, pokožka ztrácí svoji plnost a pružnost, a zrychluje se tvorba mimických vrásek. Zapomínat bychom tak neměli na dodržování pitného režimu a na pravidelnou péči. S ní bychom přitom měli začít dávno předtím, než se na naší tváři objeví první malá linka.

Revoluční novinkou v prevenci a boji proti vráskám je pokročilá intenzivní péče Artistry Intensive Skincare™. Sožení s vitaminem C z třešně acerola a vysoce koncentrovanou kyselinou hyaluronovou s dvojím účinkem okamžitě vyhlazuje mimické vrásky a účinně působí proti jejich dalšímu vzniku. Pleť je díky tomu viditelně zdravější a atraktivnější.

Originální obal zajistí, že si tuto péči sami před použitím namícháte, čímž zajistíte její absolutní čerstvost a účinnost.Řekněte stop projevům stárnutí a vyzkoušejte novinku.

MOC 1 665 Kč

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy