Po dokonalé, sjednocené, svěží pleti (ideálně bez vrásek) touží každá z nás. Pokud chcete mít cestu k perektní pleti o něco snazší, můžete vyzkoušet 3 novinky značky erborian inspirované Koreou. Trio novinek nám totiž pomůže se třemi častými nedokonalostmi pleti – sklonem k červenání, unavené pleti  a „žíznivé“ pleti se sklony k lesknutí. 

Tajemství krásné pleti

Korejské ženy jsou známé svou alabastrovou pletí bez jediné chybičky. Tajemství jejich krásné pleti je ukryto v kombinacích bylinek a rostlin, které umí pleti dodat hydrataci, pomohou zpomalit stárnutí a celkově působí antioxidačně. Výsledkem je zklidněná a sjednocená pleť, která však působí velmi přirozeně. Například již zmíněná značka erborian ve své trojici novinek přichází s inovovanými recepturami, které k dokonalé pleti mohou pomoci každé z nás.

Vyzkoušet můžete tyto novinky:

erborian – CC RED CORRECT

Tento pečující i zkrášlující krém potlačuje nežádoucí zarudnutí pleti. Krém viditelně snižuje začervenání pleti, zklidňuje i velmi citlivou pokožku.

Obsahuje zelené částečky, které výborně korigují nežádoucí zarudnutí a zapouzdřené pigmenty, které se při aplikaci změní na tělovou barvu. Výsledkem je zklidněná a sjednocená pleť.

Krém obsahuje výtažky z rostliny Centella Asiatica, známé pro své hojivé a antioxidační účinky, působí  reventivně proti předčasnému stárnutí. Červená řasa se postará o projasnění pleti a rovněž má antioxidační účinky. Krém je vhodný pro všechny typy citlivé pokožky se sklony k červenání.

erborian – BAMBOO GLOW

Tento krém dokáže v jednom kroku dodat pleti hydrataci a projasnění, svěžest. Výborně se vstřebává a pleť okamžitě prozáří, hydratuje a dodá jas i unavené, suché pokožce.

Obsahuje tzv. „bamboo waterlock komplex“, který pomáhá udržovat v pleti optimální hydrataci díky výtažkům z bambusu, glycerin a betain pro další hydrataci a minerály, aminokyseliny a proteiny pro výživu pokožky.

Krém je vhodný pro všechny věkové kategorie žen se smíšenou až mastnou pletí. Výsledem je svěží, projasněná pokožka, která je dokonale hydratovaná a vyživená.

erborian – BAMBOO MATTE

Jemný krém s pudrovým efektem dodá pleti v jednom kroku hydrataci a zmatnění. Obsahuje též „bamboo waterlock komplex“, který doslova uzamkne hydrataci uvnitř pleti a chrání ji tak před vysoušením.

Jemná nemastná textura pleť sjednocuje, redukuje drobné nedokonalosti a dodává pleti svěžest. Výsledkem je hydratovaná, vyhlazená pokožka, která je přirozeně matná, sjednocená.

Obsahuje bambusový pudr pro zmatnění, mikro perličky, které opticky „žehlí“ nedokonalosti pleti a křemík. Vhodné pro všechny ženy se smíšenou až mastnou pletí, které trpí na lesklou pokožku.

Všechny tyto výrobky jsou k dostání v síti parfumerií Marionnaud.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 774 265 451
e-mail: info@mediaadvice.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy