O sortimentu pánského spodního prádla se toho sice nepíše tolik jako o spodním prádle dámském, ovšem článků, v rámci kterých byly porovnávány různé střihy, již v minulosti vyšlo poměrně dost. Pokud se přesto nemůžete rozhodnout mezi slipy a boxerkami, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, která varianta je lepší a co se více líbí ženám.

Dámy jsou jasně pro…

Většina mužů se při výběru spodního prádla řídí názorem opačného pohlaví. Jinými slovy si nechtějí utrhnout ostudu a nosí spodky, které se líbí ženám. Ty naštěstí nedají dopustit na boxerky, které jsou v mnoha ohledech lepší než slipy.

Slipy zažily boom již ve třicátých letech minulého století, kdy představovaly horkou novinku a způsobily malou revoluci ve světě spodního prádla. Střih byl navržen s ohledem na anatomii těla, což mimo jiné ovlivnilo způsob šití kalhot (začaly se šít těsněji v rozkroku).

 

Slipy bezesporu sluší majiteli širokých stehen a mohou být poměrně pohodlné při sportování – nesmí však nikde tlačit. Odborníci jsou zajedno v tom, že příliš upnuté slipy způsobují nežádoucí přehřívání genitálií, což může mít negativní vliv na plodnost.

V čem excelují pánské boxerky?

Nemá smysl házet všechny slipy do jednoho pytle – v případě vhodně zvolené velikosti a kvalitního provedení mohou být pohodlné, a dokonce mnohem komfortnější než neznačkové trenýrky pochybného původu. Obecně jsou však z hlediska komfortu mnohem lepší právě pánské boxerky, protože nejsou tak upnuté. Přesto příjemně obepínají stehna a hodí se i na sportování.

Ženy hodnotí boxerky jako nejvíce sexy prádlo a cení si především jejich schopnosti tvarovat pánské pozadí.

Vyzkoušejte značkové prádlo a poznejte nebývalý komfort

Ať už se nakonec rozhodnete pro slipy, nebo boxerky, rozhodně dejte šanci některé ze světových značek, jako jsou Calvin Klein či Diesel. Ve značkovém spodním prádle se budete cítit mnohem pohodlněji a pochopíte, proč na něj tolik mužů nedá dopustit.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy