K létu neodmyslitelně patří grilování – jedinečná vůně, skvělá chuť a příjemné chvíle ve společnosti rodiny a přátel. Abyste dlouhé letní večery příjemně strávili, a to doslova, připravili jsme pro vás balíček doplňků stravy značky Salus. Na co přesně se můžete těšit?

Hořké byliny podpoří správné trávení

Grilování je obvykle potěšením pro naše chuťové pohárky. Ne vždy ale potěší i naše zažívání, a to ať už jde o pochutiny, které nejsou pokaždé v souladu se zásadami pestré a vyvážené stravy, nebo o naše návyky. Možná to sami znáte – raději celý den nejíte, abyste měli v břiše dost místa na všechny dobroty, které vás na večerním grilování čekají. Výsledkem bývá, že jen co dosednete, sníte v rychlosti vše, co máte na očích. Kdo to zažil ví, že mnohem příjemněji se bude cítit, pokud si přes den dá lehčí oběd a odpolední svačinku a večerní hostinu si pak v klidu vychutná. Kromě pravidelnosti, kterou vaše zažívání jistě ocení, ho můžete potěšit také kombinací deseti hořkých bylin podporujících normální trávení i správnou funkci jater a střevního traktu. Přináší ji tekutý doplněk stravy Salus Floradix Gallexier. Obsahuje vodné extrakty z bylin, které jsou příznivými účinky na naše tělo proslulé. Patří k nim smetanka lékařská, fenykl, heřmánek nebo zázvor. Nechybí ani méně známé dary přírody v podobě artyčoku, hořce, kurkumy, kardamomu či vachty trojlisté. Doplněk stravy Salus Floradix Gallexier je součástí balíčků, na který se mohou těšit tři výherci naší soutěže.

Železo ke snížení míry únavy a vyčerpání

Teplé letní večery svádí k delšímu posezení s přáteli. Po parných dnech se konečně můžeme ochladit, a tak do vyhřátých postelí zrovna nespěcháme. Jenže unavení si večerní grilování příliš neužijeme. Pokud pocit únavy a vyčerpání trvá déle, může jít o projev nedostatku železa – stopového prvku, který je součástí červeného krevního barviva, tzv. hemoglobinu, a přispívá k normální tvorbě červených krvinek přenášejících v našem těle kyslík. Železo, které podporuje také normální funkci imunitního systému a přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím, si naše tělo neumí vytvořit. Proto jej potřebuje přijímat – soustavně, ve správném množství a ve vhodné formě. Ideálním zdrojem železa je pestrá a vyvážená strava. Vyzkoušet ale můžete také tekutý doplněk stravy Salus Floradix Železo+, který obsahuje dobře vstřebatelnou organickou formu železa i další tělu prospěšné látky. Jsou jimi vitamíny B2, B6, B12 a také vitamín C, který zároveň podporuje vstřebávání železa, a výtažky z bylin i ovocné šťávy.

Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu.

Soutěžte s námi o letní balíček doplňků stravy Salus v hodnotě 638 Kč.

Soutěžní otázka:

Doplněk stravy Salus Floradix Gallexier obsahuje kombinaci

a) Kyselých bylin
b) Sladkých bylin
c) Hořkých bylin

Správnou odpověď najdete ZDE.

Správnou odpověď pošlete do 9. 7. 2018 na adresu soutez@npmedia.cz a do předmětu uveďte Salus. Tři z vás vyhrají balíček obsahující doplňky stravy Salus Floradix Železo+ (250 ml) a Salus Floradix Gallexier (250 ml).

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy