Mějte testosteron pod kontrolou s přírodním doplňkem stravy

Únava, padání vlasů, problémy s erekcí, ale také nízká sexuální touha, výkyvy nálad, přibývání na váze – všechny tyto nepříjemné zdravotní problémy má na svědomí úbytek testosteronu. Právě tento mužský pohlavní hormon hraje v mužském životě velice zásadní roli. Testosteron ovlivňuje potenci, sexuální touhu, ale také nervovou soustavu a svalovou hmotu.

S postupujícím věkem hladina testosteronu pozvolna klesá a příznaky jeho nedostatku, tzv. „mužský přechod“ se objevují kolem 50. roku, ale mohou přicházet i dříve. Dnes již existují přírodní cesty, které mohou s hladinou testosteronu mužům pomoci, například tobolky Man-fit-X od Novax Naturpharma.

Recept z dávné doby

K udržení správné hladiny testosteronu je ideální zdravý životní styl (mimo jiné bez alkoholu a cigaret), pravidelný pohyb, absence stresů a zdravá a vyvážená strava. Tohle všechno samozřejmě všichni vědí, nicméně pravidelné dodržování je někdy nadlidský výkon. Za pomoci bylinek, které využívali již naši dávní předkové, lze hladinu testosteronu také zvýšit. Jedním z přípravků na bázi těchto bylinek je přírodní doplněk stravy Novax Naturpharma – Man-fit-X jehož tobolky obsahují trio přírodních stimulantů – Kotvičník zemní, Ženšen a Maca perunská a tak pomáhají zvyšovat hladinu testosteronu přirozenou cestou.

Význam jednotlivých bylinek

Samotný Man-fit-X , který má významný vliv na funkci pohlavních orgánů, plodnost, sexualitu a regulaci hormonální aktivity v sobě obsahuje 5 aktivních složek, které výrazně zvyšují hladinu testosteronu. Jsou to tyto složky – Kotvičník zemní – bylinka, která přispívá ke tvorbě spermií, zvyšuje hladinu testosteronu a působí na reprodukční systém člověka. Kořen ženšenu přispívá k funkci nervového a oběhového systému, zvyšuje sexuální aktivitu a celkově podporuje obranyschopnost těla. Maca peruánská, která se používá k léčbě neplodnosti, má pozitivní vliv na kvalitu a tvorbu spermií, dodává vitalitu. Extrakt z kořene rostliny Lepidiummeyenii Walp, která roste v peruánských Andách ve výšce nad 3.500 metrů. Další složkou je L-arginin – aminokyselina, která přispívá ke snížení krevního tlaku, podporuje plodnost a erekci, prokrvuje svaly. A poslední z pěti složek je Vitamin B6, který napomáhá v prevenci srdečních a nervových onemocnění, reguluje hormonální aktivitu, snižuje únavu a má pozitivní vliv na kvalitu pokožky.

Tento přípravek je k dostání na www.novaxshop.cz za cenu – 120 tobolek – 599 Kč.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Odpočinek v sauně

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny od společnosti Saunasystem.

Kuchyňské potřeby

Praktická vykrajovátka, formičky, ale i další kuchyňské pomocníky pořídíte výhodně od Tescomy.

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy