Jak vybrat kávovar pro domácnost

Pokud patříte k milovníkům kávy, jistě si budete chtít domů pořídit kvalitní kávovar. Nabídka je opravdu široká. Na výběr jsou automatické nebo pákové kávovary. Jaký tedy vybrat?

Lahodná káva snadno a rychle

V domácím automatickém kávovaru si připravíte výbornou kávu velmi snadno a bez starostí.  Jednoduše nasypete zrnkovou nebo mletou kávu do kávovaru a stiskem tlačítka si vyberete výborné espresso, cappuccino nebo třeba latte macchiato. Káva se automaticky namele, upěchuje a spaří.

Automatický kávovar DeLonghi

 Přípravu tedy zvládne i naprostý laik. Mezi nejlepší kávovary v tomto segmentu patří značka DeLonghi. Tyto kvalitní stroje jsou nenáročné na údržbu, ale přesto zvládnou perfektní kávu s čerstvým aroma a optimální teplotou.

Kávovary pro znalce kávy

Pákové kávovary jsou ideální pro mírně pokročilé baristy, kteří si rádi užívají pocit z vlastnoruční přípravy kávy. S pákovým kávovarem máte přípravu kávy plně pod kontrolou – sami si zvolíte, jak jemně bude káva namletá, jak silně upěchovaná a jak dlouho se bude extrahovat, aby výsledné expresso bylo přesně podle vašich představ.

Pákový kávovar SAGE

Kvalita výsledné kávy je tedy výrazně ovlivněna její přípravou. S trochou šikovnosti a dobrým pákovým kávovarem však zvládnete výbornou kávu i vy. Správným pomocníkem můžou být pákové kávovary SAGE, které patří mezi špičku ve své kategorii. Tyto stylové kávovary jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a používají moderní technologie.

Základem je kvalitní káva

Při přípravě se neobejdete ani bez kvalitní kávy. Vyzkoušejte SanRemo, která má výrazné aroma a zajímavou chuť, a je ideální pro přípravu přes profesionální kávovary. Ať už si vyberete kvalitní automatický nebo pákový kávovar, díky špičkovým strojům a čerstvě namletým zrnům bude mít vaše káva ty nejvyšší kvality.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Odpočinek v sauně

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny od společnosti Saunasystem.

Kuchyňské potřeby

Praktická vykrajovátka, formičky, ale i další kuchyňské pomocníky pořídíte výhodně od Tescomy.

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy