Pokud patříte k milovníkům kávy, jistě si budete chtít domů pořídit kvalitní kávovar. Nabídka je opravdu široká. Na výběr jsou automatické nebo pákové kávovary. Jaký tedy vybrat?

Lahodná káva snadno a rychle

V domácím automatickém kávovaru si připravíte výbornou kávu velmi snadno a bez starostí.  Jednoduše nasypete zrnkovou nebo mletou kávu do kávovaru a stiskem tlačítka si vyberete výborné espresso, cappuccino nebo třeba latte macchiato. Káva se automaticky namele, upěchuje a spaří.

Automatický kávovar DeLonghi

 Přípravu tedy zvládne i naprostý laik. Mezi nejlepší kávovary v tomto segmentu patří značka DeLonghi. Tyto kvalitní stroje jsou nenáročné na údržbu, ale přesto zvládnou perfektní kávu s čerstvým aroma a optimální teplotou.

Kávovary pro znalce kávy

Pákové kávovary jsou ideální pro mírně pokročilé baristy, kteří si rádi užívají pocit z vlastnoruční přípravy kávy. S pákovým kávovarem máte přípravu kávy plně pod kontrolou – sami si zvolíte, jak jemně bude káva namletá, jak silně upěchovaná a jak dlouho se bude extrahovat, aby výsledné expresso bylo přesně podle vašich představ.

Pákový kávovar SAGE

Kvalita výsledné kávy je tedy výrazně ovlivněna její přípravou. S trochou šikovnosti a dobrým pákovým kávovarem však zvládnete výbornou kávu i vy. Správným pomocníkem můžou být pákové kávovary SAGE, které patří mezi špičku ve své kategorii. Tyto stylové kávovary jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a používají moderní technologie.

Základem je kvalitní káva

Při přípravě se neobejdete ani bez kvalitní kávy. Vyzkoušejte SanRemo, která má výrazné aroma a zajímavou chuť, a je ideální pro přípravu přes profesionální kávovary. Ať už si vyberete kvalitní automatický nebo pákový kávovar, díky špičkovým strojům a čerstvě namletým zrnům bude mít vaše káva ty nejvyšší kvality.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy