Záchranná brzda proti stárnutí

Od anti-aging kosmetiky se očekává, že půjde „proti věku“ a nedovolí vráskám, povadlým konturám nebo matné pleti vpisovat do tváře zbytečné roky. Mezi produkty, které významně pomáhají brzdit projevy stárnutí, se řadí především ty, v nichž je obsažen retinol. Ten se v kosmetickém průmyslu používá už od 80. let minulého století a může se tedy počítat mezi klasiku. Důležitým faktorem, který ovlivňuje míru a rychlost účinku, je i koncentrace této látky.

S přibývajícím věkem ubývá kolagen a elastin a objevují se nechtěné změny na pleti. Těžko bychom asi hledali někoho, kdo by chtěl vypadat starší. Teenagery sem nepočítáme! Tedy pokud právě neřeší akné, protože i s ním retinol dokáže zatočit…. Co víc tento “zázrak” umí? Vrací kolagenovým vláknům pružnost a napomáhá tak k viditelému omlazení.

Produkty americké značky Paula’s Choice obsahují nejvyšší možné množství retinolu, jaké lze získat bez lékařského předpisu. A právě díky tomu dochází k příznivým změnám rychleji, vyhlazují se i velmi hluboké vrásky a kontury obličeje jsou vyrýsovanější.

Clinical Ošetřující přípravek s 1% retinolem, peptidy & vit. C

Clinical 1% Retinol Treatment

Ošetřující přípravek s 1% retinolem je určený k vyhlazení a zpevnění pleti. Pomáhá povzbuzovat regeneraci buněk a stimulovat produkci kolagenu. Lehká a hedvábná konsistence se rychle vstřebává a okamžitě vylepšuje vzhled pórů, zmenšuje hluboké vrásky a zmírňuje pigmentové skvrny a potlačuje vznik pupínků. Lékořice, ovesný extrakt a další látky proti podráždění eliminují podráždění, které se může projevit u citlivější pleti po použití přípravku obsahujícího vysoké množství retinolu.

MOC: 1 700,00 Kč

Resist Booster s 1% retinolem

Resist Anti-Aging 1% Retinol Booster

Booster na bázi vody je vhodný k samostatnému použití nebo společně s hydratačním krémem. Je ideální pro pleť trpící dospělým akné. Zpevňuje pleť a redukuje vrásky stimulací kolagenu. Vyrovnává barevné tóny pokožky a podporuje zářivý vzhled. Čistí pleť náchylnou na pupínky, napomáhá zmenšování pórů a významně vyhlazuje pokožku.

MOC: 1 600,00 Kč

Resist Intenzivní regenerační sérum proti vráskám s retinolem

Resist Anti-Aging Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum

Přípravek s mimořádným složením využívající patentovanou směs vysoce stabilizovaného retinolu, účinných antioxidantů a pleť obnovujících složek. Zklidňující a hedvábně jemná textura napomáhá pleti jakéhokoliv věku vypadat a působit mladší. Při dlouhodobém používání se vrásky vyhlazují a pleť získává vylepšený tón.

MOC: 1 200,00 Kč

Všechny tyto produkty naleznete na www.americkakosmetika.cz

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí finská sauna od společnosti Saunasystem.

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy