Čím potěšit ty, pro které jsou Vánoce nejdůležitější, tedy naše nejmenší? Ať už se jedná přímo o vašeho potomka, neteř či synovce nebo je mezi vašimi kamarádky novopečená maminka s výběrem z našich dárků neuděláte chybu.

Vánoce bez knihy nejsou Vánoce

Učit ve 2. B není žádný med. Je to totiž třída plná malých zlobivců, na které je každý krátký. Když ale nová paní učitelka získá nečekaného kouzelného pomocníka, začnou se dít věci! Podaří se zlobivé děti přeci jen polepšit? Paní učitelka Lada to s 2. B nemá vůbec jednoduché. Je to totiž třída plná zlobivých dětí, kterou nechce nikdo učit. Naštěstí ale paní učitelka nečekaně získá kouzelného pomocníka, díky kterému se jí podaří se zlobením zatočit. Jak? To si přečtěte v jubilejní 100. knížce oblíbené dětské autorky Zuzany Pospíšilové.

Kosmetika i pro nejmenší

Zima je zatěžkávací zkouškou v péči o pokožku miminek. Zvlášť pokud je hodně citlivá, hraje důležitou roli volba vhodné kosmetiky. Přísná kritéria potřebná pro označení ECARF udělované Evropským centrem pro výzkum alergií splňují například přípravky z řady Sanosan Sensitive Baby. Svému miminku doma připraví báječnou Sanosan Sensitive Baby Olejovou koupel s obsahem kvalitního slunečnicového a olivového oleje i přírodních látek jako heřmánek či měsíček lékařský, které budou hýčkat jeho jemnou pokožku. Přípravek se používá jednou za dva až tři dny a na kůži vytvoří olejový film, který napomáhá k obnově jejího přirozeného mastného povrchu.

Kdo by nemiloval L.O.L. panenky?

Nová série Winter Disco obsahuje řadu rozkošných panenek, zvířátek a malých sourozenců. Z koulí Zimní třpytkové panenky, Chundeláčka a LILS si můžete dokonce postavit L.O.L. sněhuláka! Kulatá balení do sebe perfektně zapadají, ale mohou stát i samostatně. Koule Zimní třpytkové panenky a Chundeláčka se mohou proměnit i na sněžítko. Nová série panenek L.O.L. je plná třpytivých rozkošných holčiček, kluků, sestřiček, bratříčků a zvířátek. Figurku vybalíte z ozdobného kulatého balení, které lze zároveň použít jako sněžítko. Vytvořte si kompletní rodinku L.O.L. a postavte z koulí sněhuláka! Obaly do sebe zapadají, a tak je lze různě kombinovat a stavět na sebe dle libosti. Mohou stát i samostatně. Pro děti od 6 let. Doporučená cena: Zimní třpytková panenka 329 Kč, Chundeláček 429 Kč, LILS 219 Kč.

Láhev na vodu

Dodržovat pitný režim je důležité, především u dětí. Do školy je tak můžete vybavit zdravou láhví SIGG, která je vyrobena z jednoho kusu hliníku. Ten kromě lehké váhy zaručí i těsnost a trvanlivost. Díky speciální úpravě vnitřního povrchu pomocí technologie EcoCare je zároveň zaručena i zdravotní a hygienická nezávadnost. Voda, čaj třeba čerstvě vymačkaná šťáva z pomeranče tak budou vašemu školákovi vždy chutnat. Velkým plusem láhve jsou i její rozměry, které pasují do všech tašek či batohů a praktický ochranný klobouček uzávěru. Láhve na vodu SIGG seženete na e-shopu pottenpannen.cz za 519 Kč.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy