Po dlouhém zimním dni se těšíme do vyhřátého domova. A co teprve, když nás čeká příjemná koupel! Báječný relax si při ní můžete užít díky koupelovým solím značky Liftea, které máme připravené pro tři výherce naší soutěže. Na každého z nich čeká balíček a v něm Medové snění, Smyslná vášeň, Něžné pohlazení i Lehké nožky.

Málo platné, dny strávené v pevných zimních botách, v případě dam pak často navíc v upnutých kozačkách na vysokém podpatku, nejsou pro naše nohy nic příjemného. Za celodenní službu se jim můžete odměnit příjemnou lázní se solí Liftea Lehké nožky s obsahem blahodárného a voňavého rozmarýnu. Pro relaxační koupel zvolte sůl s osvědčenou kombinací medu a mléka, kterou značka Liftea přináší pod výstižným názvem Medové snění. Něžné pohlazení představuje koupel, při které necháte své tělo rozmazlovat působením soli s obsahem heřmánku a zeleného čaje. V balíčku pro výherce nechybí ani koupelová sůl Liftea Smyslná vášeň. A na jakou vůni se při ní můžete těšit? To už je naše soutěží otázka.

Pojďte s námi soutěžit

Koupelová sůl Liftea Smyslná vášeň vás potěší vůní:

  1. ananasu,
  2. granátového jablka,
  3. melounu.

Správnou odpověď i více informací o řadě koupelových solí Liftea najdete ZDE.

Správné odpovědi zasílejte do 12. prosince 2019 na e-mail soutez@mediaadvice.cz s heslem LIFTEA. Výherce bude kontaktován e-mailem. Pro tři výherce máme připravené balíčky Liftea.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 774 265 451
e-mail: info@mediaadvice.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy