Už máte plné zuby neustálého přemítání nad tím, co koupit svým blízkým? Ať už se jedná o Vánoce, narozeniny nebo nějaké výročí, připadáte si absolutně bez jakéhokoli originálního nápadu? Nevadí, zkuste to tentokrát vyřešit osobitým tričkem.

Tričko pro mámu

Při nákupu dárku pro mámu většinou nemůžete udělat chybu. Většina maminek je totiž neskutečně vděčná za jakýkoli, byť jen minimální, projev náklonosti. Nosily nás, porodily, vychovávaly, foukaly naše bolístky. Máme s nimi jedinečné pouto, a na to bychom také měli myslet, když přemýšlíme, čím jim udělat radost tentokrát. Jaký nápis může být na tričku pro mámu otisknutý?

  • Takhle vypadá dokonalá máma
  • Nejlepší máma
  • Best mum ever
  • Supermáma apod.

Tričko pro tátu

U některých tatínků můžete mít potíž odhadnout velikost. Ovšem v takovém případě není nic jednoduššího než se zeptat napřímo. Jen tak mimochodem – tátové nebývají takoví detektivové jako mámy a nejspíš na váš dotaz zapomenou hned poté, co na něj odpoví. Tatínkové jistě ocení, když je obdarujete tričkem s vtipným potiskem. A jaká témata otištěná na tričko můžou být pro táty atraktivní[PJ2] ?

  • Piju pivo a co je tvoje superschopnost?
  • Jestli tohle čteš, dones mi pivo.
  • Jsem borec.

A kdyby vám to nedalo, můžete se obrátit na klasiku jako u mámy:

  • Nejlepší táta.
  • Supertáta

Co koupit babičce a dědovi?

Nejeden z nás vzpomíná na dětství, kdy jezdil pravidelně na prázdniny k babičce či dědečkovi. Rodiče si od vás na pár týdnů odpočinuli a vy jste mohli zažívat letní dobrodružství s novými kamarády, které jste si v okolí svého dočasného působiště našli. Vzpomínky na toto období dětství jsou většinou příjemné a osvěžující. Byla to doba bezstarostnosti, kdy jste žili jen daným okamžikem.

Snad ani nejde, abyste měli na své prarodiče nehezké vzpomínky. Trička pro babičku a dědečka jsou velmi hezkým dárkem, který jistě ocení. Nelze než doporučit vtipná trička s potiskem plná superlativů jako Superbába/Superděda, Nejlepší babča/děda apod.

Trička pro bráchu či ségru

Nápisy na tričkách, která si kupují sourozenci navzájem, můžou být taktéž velice nápadité. Miluje váš bratr komiksy a filmy z dílny Marvelu nebo DC? Superhrdinové mezi mužskou populací letí až do vysokého věku. Je to jedna z těch oblastí, kde velcí chlapi zůstávají malými kluky. U sester můžeme taky zůstat u klasiky typu Nejlepší ségra na světě. Rozhodně tím nešlápnete vedle.

Výhodou tohoto druhu dárku je to, že když tričko správně vyparete, může ho obdarovaný nosit při mnoha příležitostech. Triček navíc nikdy není dost a originalita a pohodlí potěší každého. Tak co, už se chystáte na nákup?

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy