Výběr spodního prádla mnoho žen podceňuje a bere ho jen jako funkční součást oblečení. Přitom má ta nejspodnější vrstva oblečení vliv na to, jak se cítíme – a to nejen při intimních chvílích, ale po celý den.

Obdivujete na spodním prádle romantické i provokativní krajky, ale nakonec vždy sáhnete po tělové hladké podprsence, protože se bojíte pocitu nepohodlí? Anebo ještě hůře – milujete žhavé módní trendy, a proto občas nosíte i kousky na efekt, i když vám dobře nesedí? I když si vybíráte podprsenku podle posledních módních trendů, musí vám perfektně sedět – doslova jako ulitá. Dobrá zpráva je, že při současné nabídce nemusíte slevovat ze svých nároků a můžete si pořídit kousky, které kombinují sofistikovanou svůdnost s pohodlím a padnoucím střihem.

Nestárnoucí krajka v novém pojetí

Rafinované spodní prádlo s krajkou se nosí dlouhé desítky let. Samotná krajka, která se zrodila v Itálii, se začala rozšiřovat s rozkvětem obchodu i do dalších zemí už v 16. století. Historie pletené krajky sahá dokonce až do 4. století.  Oproti minulosti je tu ale jeden podstatný rozdíl – dostupnost. Dříve se dalo krajkové spodní prádlo sehnat jen v bílé nebo černé a ke všemu jen v pár střizích, které seděly pouze vybraným šťastlivcům. Dnes jsou kamenné obchody i e-shopy doslova zaplaveny krajkovými push-up podprsenkami, braletkami, balkonetkami i sexy podprsenkami pro velká ňadra. Je škoda toho nevyužít – blíží se léto, kdy se krásné spodní prádlo může stát rafinovanou součástí outfitu pro horké letní dny.

Připlaťte si za kvalitu a radu odborníka

Dobře padnoucí podprsenka může výrazně prospět vaší postavě a vyzdvihnout její přednosti, ale má i zdravotní benefity – pomůže vám vyhnout se bolestem zad a jiným potížím, které se těžko napravují. Postava v průběhu let se mění a jiné potřeby bude mít mladá žena ve dvaceti letech, jiné zase čerstvá maminka krátce po porodu. Značky mívají různá označení pro košíčky a obvod, proto se vyplatí obrátit se s výběrem na školené profesionály. Pokud máte vysoké nároky na spodní prádlo, je lepší si připlatit za kvalitu. Pevný a kvalitní materiál jen tak nepovolí a podprsenka vám tak bude sloužit déle.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Toužíte po domácím saunování? Infrasauna pro jednoho od SaunaSystem je ideálním řešením!

 

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy