Spodní prádlo – mohlo by se zdát, že jde o nedůležitý kousek naší garderoby, ale opak je pravdou. Sice není vidět a ocenit ho může nanejvýše váš partner při intimních chvílích, ale i tak tento základní kousek zásadně předurčuje to, jak se cítíme a co ze sebe vyzařujeme. Jednou něžná a křehká žena, jindy sebevědomá svůdnice. Jaké prádlo bude letos trendy?

Vrtkavé módní trendy se nevyhýbají ani spodnímu prádlu, které už dávno přestalo plnit jen praktickou, užitnou funkci na ochranu intimních partií. Nabídka je stylově pestrá, že se prádlo stalo neodmyslitelnou součástí promyšlených outfitů na každý den i pro speciální příležitosti. Které trendy nás budou podle expertů provázet tento rok?

Přirozenost a návrat retra

Oproti spodnímu prádlu s výraznými potisky a materiály, které známe spíše ze svrchních dílů šatstva, se už nějakou tu sezónu prosazuje přirozenost, pohodlí a široká škála tělových odstínů s růžovými i hnědými podtóny. Tělové spodní prádlo bude in i v roce 2019 – především to bezešvé pro maximální pohodlí a neviditelný efekt s přirozenou podporou pro vaše ňadra bez přehnaného push-up efektu. Vyberte si takový odstín, který přirozeně splyne s tónem vaší pokožky. Výrobci se snaží vyjít vstříc všem zákaznicím a nabízejí širokou paletu odstínů.

Kromě „nahého“ spodního prádlo se o slovo hlásí také vintage kousky či komplety. Krajkové spodní prádlo snad nikdy nevyjde z módy, podobně jako to tělové. Pokud chcete letos následovat trendy, pak zapomeňte na jemné krajkové pavučinky a pořiďte si hrubší krajku či háčkovaný vzor. Působí to neskutečně žensky a bohémsky. Pokud se nebojíte větší dávky minulosti, retro krajku zkombinujte se starorůžovou, tělovou či smetanovou barvou.

Zvířecí vzory a samet

Zvířecí motivy se postupně probojovaly do našich šatníků a nyní je čas vpustit je i do šuplíku se spodním prádlem. Motivy divokých zvířat z africké savany působí na spodním prádle odvážně a velmi žensky. Vzor zvířecí kůže se ani nemusí držet své přirozené barevnosti – ty odvážnější z vás si mohou pořídit třeba červený či růžový leopardí vzor.

Samet už dávno není jen výsadou šatů do společnosti a luxusních závěsů do bytu. Postupně si proklestil cestu i do spodnějších vrstev ošacení a ty z vás, které sledují trendy a rády si dopřávají něco nového a netradičního, ho určitě nesmí minout. Tento specifický materiál nejlépe vynikne v kombinaci s vínovou, fialovou či petrolejově modrou.

Francouzská kvalita

Pokud chcete od spodního prádla víc, než tato součást oděvu obvykle nabízí, pak je pro vás francouzské spodní prádlo jasnou volbou. Můžete například navštívit butik Oxalis dessous s kvalitními kousky.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy