foto: pexels.com

Jóga se stala v posledních letech velice populární. Co se s jógou pojí, jsou symboly – Ásany. Tato kniha vám pomůže otevřít dveře symbolickému světu archetypů a mytologických postav, které se schovávají v jógových pozicích. Kniha naštěstí není ani encyklopedie, ani učebnice, takže se při čtení neunudíte a zároveň se dozvíte něco nového.

O knize

Člověk je bytost symbolická. K tomu, aby se dobře orientoval ve světě kolem i uvnitř sebe, používá významových zkratek. Ásana se v posledních dekádách stala nejvýraznějším aspektem jógové praxe – zkratkou, jejíž význam někdy nechápeme v plném rozsahu. Kniha Ásana jako symbol oživuje symbolický svět archetypů a mytologických postav, ukrytých v jógových pozicích, které mnoho lidí praktikuje, aniž by si položili otázku, co tyto symboly mohou na projekční ploše naší tělesné inteligence oživit. Kniha není encyklopedií významů ani učebnicí praxe, ale otevřenou mapou na cestě mezi tělem a duší.

Pojďte s námi soutěžit

Kolik ásan kniha popisuje?
a) 10
b) 12
c) 20

Odpověď naleznete zde.

Pro tři z vás máme připravené výtisky knihy Ásana jako symbol. Správnou odpověď posílejte do 15. října 2020 na [email protected]. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy