Potřebují vaše barvené vlasy po letním slunění rozzářit? Dopřejte jim péči obnovujícího šamponu a kondicionéru z řady BioKap Nutricolor, která pomáhá hýčkat pokožku hlavy, vyživovat vlasy a co nejdéle zachovat jejich žádaný odstín. Sází přitom na sílu přírodních látek v čele s arganovým olejem, výtažky z vrby, ale také esenciálních olejů z eukalyptu a rozmarýnu. Šampon a kondicionér BioKap Nutricolor máme připravený pro 3 výherce této soutěže.

Italská značka BioKap vyrábí barvy na vlasy, a tak dobře ví, jak důležitá je pro zachování sytého a zářivého odstínu následná péče. Složení BioKap Nutricolor Obnovujícího šamponu proto vyladila barveným vlasům na míru. Zatímco esenciální oleje z eucalyptu a rozmarýnu příznivě působí na pokožku hlavy, výtažky z vrby pomáhají prodloužit žádanou barvu.  O výživu a lesk se stará arganový olej, který pochází z ekologického zemědělství. Šampon je určen pro každodenní péči o vlasy, které jemně čistí.

Skvěle ho doplňuje BioKap Nutricolor Kondicionér na barvené vlasy, který se postará o hebkost a objem. Také jeho prostřednictvím budou vaše vlasy hýčkat přírodní rostlinné látky. Necháte-li ho působit déle než doporučované dvě minuty, působí jako maska, kterou si jednou za čas barvené vlasy zaslouží.   Přípravky neobsahují SLS, SLES, parabeny ani silikony, a tak si můžete být jisti, že jsou vaše vlasy v dobrých rukou.

Chcete-li se do soutěže o přípravky BioKap pro péči o barvené vlasy zapojit, pošlete nám správnou odpověď na soutěžní otázku:

Obnovující šampon BioKap Nutricolor je na www.liftea.cz k dostání v balení:

a) 150 ml,
b) 200 ml,
c) 300 ml.

Správnou odpověď a podrobnější informace o přípravku najdete ZDE.

Šampon, kondicionér, ale i další produkty značky BioKap, tedy barvy na vlasy a spreje na odrosty, pořídíte na e-shopu www.liftea.cz.

Vaše správné odpovědi zasílejte prosím na [email protected] do 15. 9. 2020. Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy