Někdo barevný podzim a bílou zimu miluje, pro někoho je toto období za trest. Nadcházející sezóna ale má rozhodně co nabídnout milovníkům módy. Je to období, ve kterém můžeme kombinovat, zahalovat se do barev a sladit je s celou řadou doplňků. Pojďte se s námi podívat na bundy, kabáty a saka, ve kterých si podzim/zimu 2018 náramně užijete.

Jaké barvy frčí? Spadané listí!

Ať už milujete dlouhé, krátké či oversized kabáty, v letošní sezóně všechny typy spojuje jedno. Výrazné barvy! Chybu neuděláte, pokud vsadíte na  kabát v barvě podzimního listí, tedy v odstínech červené, žluté či oranžové. Na doplňky patří hnědá, stříbrná a hlavně melodramatická purpurová, která připomíná odstín lila – je veselá, elegantní a pohodová.

Kostkovaný kabát i kalhoty

Kostkovaný vzor je trendy už řadu sezón, ale musí se umět nosit a kombinovat, abychom se neproměnily v těžkého pankáče. A protože kostkám letos podřídily své kolekce módní značky od Versace až po Diora, máme opravdu z čeho vybírat. Letošní kostkované kabáty jsou divoké, barevné, nápadité a sexy  a proto k nim patří i další doplňky, jako třeba výrazné kozačky s kulatým podpatkem či exkluzivní kabelka.

Barevná koženka

Nemusíte mít Harleye ani poslouchat tvrdou muziku. Ale koženou bundu určitě vyzkoušejte, protože dodává to správné koření formálnějším i uvolněným outfitům. Nemusí ani být kožená, klidně vsaďte na koženku a to pořádně barevně, v romantickou vílu se proměníte v růžové, v neodolatelnou femme fatale v červené nebo tajemně v melodramatické purpurové. Volte spíše těsnější střihy a nebojte se asymetrie, nosí se i křiváky, které právě v barevném provedení a s výrazně ženskými doplňky vypadají skvěle.

Jako v džungli

Dalším trendem jsou zvířecí vzory. Na kabátu tak můžete mít leopardí, zebří a další vzory, které vůbec nemusí být barevné podle přírody. Módní návrháři se nebáli navrhnout je i třeba v červeném, zeleném nebo fialovém provedení. A i tak mají ten správný šmrnc. Zvířecí vzory však nejsou pro každého, a pokud patříte mezi ty, které se v něm necítí dobře, zvolte klidně menší doplněk ve zvířecím vzoru. Třeba leopardí kozačky nebo kabelku.

Bundu, kterou složíte do kufru

Elegantní kabáty a saka jsou sice jedna věc, ale potřebujeme také bundu, se kterou budeme moc vyrazit s přáteli do přírody, ale nebudeme se stydět, ani když cestou náhodou potkáme civilizaci. Důležitou součástí vašeho šatníku tak je i elegantní a zároveň pohodlná bunda. Již několikátou sezónu frčí buřtíkatá bunda a my víme, že jen tak z módy neodejde!

 

 

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy