Bez notebooku už nedáme ani ránu a přirozeně se tak stává součástí naší osobnosti. Černá klasika v tmavém obalu je sice elegantní, ale obyčejný design někdy dokáže rychle omrzet. Jak laptop oživit a vytvořit z něj originální módní doplněk? Existuje řada vychytávek, které jsou praktické a zároveň dodají šmrnc i tomu nejšedivějšímu přístroji.

S nálepkami vedle nešlápnete

Máte starší notebook s několika šrámy a přemýšlíte, jak oživit jeho design a zakrýt nedokonalosti? Vyzkoušejte třeba grafické fólie, které propůjčí vašemu přístroji originální vzhled a zároveň ho ochrání před nežádoucím poškrábáním. Na e-shopech najdete široký výběr různých motivů, a když vás nějaký omrzí, jednoduše ho sloupnete a vyberete nový. Nemusíte ale nutně polepit celé vrchní víko. Preferujete-li decentní změnu, řešením jsou menší nálepky, které jsou navíc opravdu v kurzu. Bez problému je seženete na webu své oblíbené kapely nebo třeba v oblíbené restauraci či kavárně.

Vybíráte designové pouzdro? Kvalitní materiál je základ

S fólií sice předejdete poškrábání, váš notebook ale spolehlivě ochrání jedině kvalitní pouzdro. Při výběru obalu neřešte jen design, ale věnujte pozornost i materiálům. Speciálně u dražších přístrojů, jako je třeba Mac, chceme prodloužit životnost laptopu na maximum. Ideální jsou neoprenová pouzdra, která perfektně padnou, nepřidávají na rozměrech, ale zároveň jsou pevná a odolná. Skladnou ochranu našich elektronických miláčků oceníme především u ultrabooků, jako je například ASUS ZenBook, Lenovo Yoga nebo ikonický MacBook Air.

Myslete na detaily, vyzkoušejte stylové kabely

Připojujete k notebooku často smartphone a nebaví vás změť černobílých kabelů? Designovým a zároveň praktickým řešením jsou různobarevné opletené či ploché kabely. Je jedno, jestli zvolíte modrou nebo křiklavě růžovou, s designovými kabely rozhodně upoutáte pozornost.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy