Bez notebooku už nedáme ani ránu a přirozeně se tak stává součástí naší osobnosti. Černá klasika v tmavém obalu je sice elegantní, ale obyčejný design někdy dokáže rychle omrzet. Jak laptop oživit a vytvořit z něj originální módní doplněk? Existuje řada vychytávek, které jsou praktické a zároveň dodají šmrnc i tomu nejšedivějšímu přístroji.

S nálepkami vedle nešlápnete

Máte starší notebook s několika šrámy a přemýšlíte, jak oživit jeho design a zakrýt nedokonalosti? Vyzkoušejte třeba grafické fólie, které propůjčí vašemu přístroji originální vzhled a zároveň ho ochrání před nežádoucím poškrábáním. Na e-shopech najdete široký výběr různých motivů, a když vás nějaký omrzí, jednoduše ho sloupnete a vyberete nový. Nemusíte ale nutně polepit celé vrchní víko. Preferujete-li decentní změnu, řešením jsou menší nálepky, které jsou navíc opravdu v kurzu. Bez problému je seženete na webu své oblíbené kapely nebo třeba v oblíbené restauraci či kavárně.

Vybíráte designové pouzdro? Kvalitní materiál je základ

S fólií sice předejdete poškrábání, váš notebook ale spolehlivě ochrání jedině kvalitní pouzdro. Při výběru obalu neřešte jen design, ale věnujte pozornost i materiálům. Speciálně u dražších přístrojů, jako je třeba Mac, chceme prodloužit životnost laptopu na maximum. Ideální jsou neoprenová pouzdra, která perfektně padnou, nepřidávají na rozměrech, ale zároveň jsou pevná a odolná. Skladnou ochranu našich elektronických miláčků oceníme především u ultrabooků, jako je například ASUS ZenBook, Lenovo Yoga nebo ikonický MacBook Air.

Myslete na detaily, vyzkoušejte stylové kabely

Připojujete k notebooku často smartphone a nebaví vás změť černobílých kabelů? Designovým a zároveň praktickým řešením jsou různobarevné opletené či ploché kabely. Je jedno, jestli zvolíte modrou nebo křiklavě růžovou, s designovými kabely rozhodně upoutáte pozornost.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč je infrasauna od SaunaSystem tak oblíbená? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy