Zatímco v současnosti máte jako zákazníci na výběr mezi celou řadou vysoce kvalitních produktů, ještě v 90. letech konkurence nebyla tak velká. Ještě dnes tak můžete na oknech některých domů vidět dost amatérsky zpracované venkovní rolety z obyčejného korodujícího plechu a nekvalitních lamel. Přestože tito výrobci nepřežili své podnikatelské začátky, najdete i dnes na trhu stínění s velkým cenovým rozptylem. Přečtěte si, jaká rizika se za nízkou cenou exteriérových rolet mohou skrývat.

Stabilní materiály a barvy lze snadno opravit

Vady v kvalitě zpracování a použitých materiálech předokenních rolet mohou vést například k blednutí barev nebo postupnému rozpadání nekvalitních PVC komponentů. U levných rolet do exteriéru reálně hrozí, že pod náporem UV záření, vysokých a nízkých teplot dojde k poškození celého stínění. Výrobce značkového stínění Minirol má díky 20leté praxi k dispozici ucelenou sérii procesů zajišťujících kvalitu všech výrobků včetně výstupní kontroly.

Zakázková výroba dokáže vyhovět všem

Dalším úskalím levnějšího stínění je fakt, že ho dodavatelé nabízí jako finální produkty v předem určených parametrech. Atypická okna a velké plochy s jejich venkovními roletami na okna jen stěží zastíníte. Z nabídky značky Minirol si naopak snadno vyberete kombinaci způsobu ovládání, typu lamel a barevného provedení ke zvolenému typu předokenní rolety.

Na servis se můžete spolehnout

U levnějšího stínění si dejte pozor na to, že dodavatel nemusí mít vybudované zázemí a kapacity pro servis nabízených produktů. I drobná oprava tak způsobí zbytečné starosti. Výrobce venkovních okenních rolet Minirol si za dobu své existence vybudoval síť obchodních partnerů, kteří působí v každém regionu. Zajistit záruční i pozáruční servis díky tomu není nic složitého.

Pokud vás zajímá návrh konkrétního řešení nebo cena venkovních rolet napište si na webu Minirolu o nabídku zdarma.

 

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy